نتایج جستجو برای عبارت :

صعود چهار برادر ایرانی برای اولین بار به قله دماوند

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، اینجانب مهدی اکبرزاده به همراه سه برادر خود به نام های خداخواست اکبرزاده، میثم اکبرزاده و هادی اکبرزاده از شهرستان مرودشت استان فارس در تاریخ 11 مرداد 98 موفق به صعود به بام ایران از جبهه شمالی شدیم. نکته مهم این صعود این است که این اولین بار می باشد که 4 برادر ایرانی قله دماوند را فتح کرده اند. لازم به ذکر است بنده و یکی از برادران سال 97 از جبهه شمالی شرقی و سال 96 از جبهه جنوبی نیز به قله دماوند صعود داش
این ویلا مبله در دماوند قرار دارد. ویلا مبله دماوند فاقد اتاق خواب است و فقط یک اتاق ده متری برای تعویض لباس دارد. این ویلا مبله دماوند دارای متراژ حدود ۷۰۰ متر زمین است . ویلا مبله دماوند فاقد استخر می باشد. از دیگر امکانات این ویلا دماوند میتوان به آشپزخانه مجهز به اجاق گاز ،یخچال ،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. این ویلا مبله دماوند برای تعداد ۵ نفر مسافر تجهیز شده و به ازای هر میهمان اضافی مبلغ اضافی اخذ می گردد. اجاره روزانه منزل مبله دماوند حس
گزارش تصویری 
صعود به قله ۵۶۷۱ متری دماوند 
پنج‌شنبه ۹۸/۵/۱۰و جمعه ۹۸/۵/۱۱
گروه کوهنوردی برنا 
فرهنگیان ناحیه یک ساری 
اعضای حاضر گروه:  
آقایان : میرمحمدی، مهدوی، حیدری‌فر‌، علیخانی، رضوی، عطایی‌نژاد‌ها، شهریاری، داداشی. نبوی، سلطانی، فولادی، شعبانی،علامه‌قاسمی
سحرگاه روز پنج‌شنبه، هشتم شهریور ماه، حدود ساعت ۴:۲۰، جمع ۸ نفره‌ی ما از محل دانشگاه حرکت کرد و زیر پل لشگرک مربی گروه، جناب آقای کلهر به جمع ما اضافه شدند. بعد از اقامه‌ی نماز در مسجدی در عوارضی جاده، به راه ادامه دادیم و ترافیک چند کیلومتری تا امام‌زاده هاشم، فرصتی بود برای صرف صبحانه‌ داخل ماشین. بعد از امام‌زاده دیگه به ترافیک نخوردیم و حدود ساعت ۸ صبح به جایی رسیدیم که باید مینی بوس را ترک میکردیم و سوار ماشین‌های آف‌رود میشدیم تا م
این ویلا مبله دردماوند قرار دارد. ویلا مبله دماوند دارای دو اتاق خواب است. درهر یک از اتاق خواب های این منزل مبله دماوند یک تخت دو نفره وجود دارد.این سوئیت مبله دماوند دارای متراژ حدود ۱۵۰۰ مترزمین و ۱۱۰ متر بناست. ویلا مبله دماونددارای استخر با آب تازه و عمق دو مترمی باشد. از دیگر امکانات این ویلا دماوند میتوان به مبلمان، تلویزیون،آشپزخانه مجهز به اجاق گاز ،یخچال ،ظروف آشپزخانه آلاچیق باصفا ،ایوان باصفا و از همه مهمتر چشم انداز کوه دماوند

گزارش صعود به قله دماوند
بعد از چندین صعود موفق به کوه‌های مناطق دودانگه، چهاردانگه و سوادکوه و کسب آمادگی‌های لازم، زمان آن فرا رسیده که گروه کوهنوردی برنا (فرهنگیان ناحیه یک ساری) به بام ایران یعنی قله ۵۶۷۱ متری دماوند صعود کند. 
به همین منظور ساعت چهار و نیم بامداد پنج‌شنبه ۹۸/۵/۱۰ چهارده نفر از اعضای گروه مقابل اداره آموزش و پرورش ناحیه یک ساری سوار مینی‌بوس شدیم. ساعت هفت و سی دقیقه صبح به پلور رسیدیم. وارد محوطه فدراسیون کوهنوردی ش
فقط یک ربع دارم الکی میخندم
دریای خزر زلزله اومده
دو تا پشت سر هم
یعنی صفحه دریا داره جا به جا میشه
صفحه دریا جا به جا بشه یعنی آتشفشان های نیمه فعال فعال میشن
خب حالا آتشفشان مستعد فعال شدن کیه
دماوند
یه چند تا دیگه زلزله بیاد دماوند هم فعال میشه
یه صحنه ای توی مغزم بود زلزله سیل آتشفشان
یک ربع دارم میخندم
Total madness
این ویلا مبله در گیلاوند دماوند بصورت روزانه اجاره داده می شود. این ویلا مبله دماوند دارای دو اتاق خواب است. درهر یک از اتاق خواب های این منزل مبله دماوند یک تخت یک نفره وجود دارد.این سوئیت مبله دماوند دارای متراژ حدود ۱۰۰۰متر زمین و ۱۲۰متربناست . ویلا مبله دماوند فاقد استخر می باشد. از دیگر امکانات این ویلا ارزان دوخوابه در گیلاوند میتوان به مبلمان، تلویزیون،آشپزخانه مجهز به اجاق گاز ،یخچال ،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. این آپارتمان مبله دما

خدایا خداوندا بارالها پروردگارا معبودا! من اگر فسرده‌ام نکند مادرم آشفته شود و من اگر درمانده‌ام نکند پدرم سرخورده گردد و اگر من در راه مانده‌ام نکند برادر کوچکترم از اراده و شوق صعود به قلل استواری بازبماند و من اگر بیچاره‌ام نکند برادر بزرگترم در تکاپو و جنگیدن برای زندگی بهتر مردّد شود.. خدای من عزیز من! من هر چه هستم و خواهم بود خانواده‌ام را، دوستانم را و عزیزانم را از شرّ من در امان بدار و سایه رحمت و تمامیّت محبّت و خیرت را بر سر
برای روزنامه شریف نوشتم.
صعود سراسری گروه‌کوه دانشجوی شریف به دماوند هفته‌ی گذشته انجام شد و قرار است من چیزکی درباره‌ی آن بنویسم. با همنوردان از چهار جبهه به صورت هم‌زمان صعود کردیم و پنج‌شنبه بر روی قله بودیم. جزییات‌اش که چگونه بود و چه کسانی درگیر بودند و هماهنگی‌ها چطور انجام شد را می‌توان در گزارش‌های رسمی پیدا کرد و اینجا درباره‌ی آن‌ها بحثی اگر شود جز خستگی خواننده نتیجه‌ای دربر ندارد. چیزی که می‌خواهم بدان بپردازم این است
به گزارش دورتموند ایران ، تیم بورسیا دورتموند که در سخت ترین گروه لیگ قهرمانان اروپا قرار داشت موفق به صعود از این گروه به مرحله یک هشتم نهایی شد.
گروه F این رقابت های که به گروه مرگ نامیده شد، چهار نماینده از چهار کشور اسپانیا، ایتالیا، آلمان و چک داشت. بارسلونا، اینتر، دورتموند و اسلاویا پراگ تیم هایی بودند که در این گروه حضور داشتند.
دورتموند در اولین بازی خود برابر بارسلونا به تساوی صفر صفر دست یافت.در دومین بازی پراگ را دو بر یک شکست داد.
این ویلا مبله در گیلاوند دماوند بصورت روزانه اجاره داده می شود. این ویلا مبله دماوند دارای دو اتاق خواب است. درهر یک از اتاق خواب های این منزل مبله دماوند یک تخت یک نفره وجود دارد.این سوئیت مبله دماوند دارای متراژ حدود ۱۰۰۰متر زمین و ۱۲۰متربناست . ویلا مبله دماوند فاقد استخر می باشد. از دیگر امکانات این ویلا ارزان دوخوابه در گیلاوند میتوان به مبلمان، تلویزیون،آشپزخانه مجهز به اجاق گاز ،یخچال ،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. این آپارتمان مبله دما
حلوا لوز دماونداین حلوا یکی از معدود شیرینی های جهان است که در تهیه آن شکر و روغن استفاده نمی شود با این حال بسیار شیرین و روغنی است.دلیل این مسئله این است که شیرینی آن مربوط به عسل است و روغن آن مربوط به روغن گردو است. حلوا لوز دماوند از چه موادی درست شده است؟مغزگردو ۱واحد، عسل ۲واحد، آرد برنج۲ واحد +زعفران و هلخاصیت های حلوا لوز دماونداین حلوا همزمان خاصیت های گردو و عسل را دارد بنابراین این شیرینی خواص زیر را دارد:به علت داشتن گردو برای کا
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
ویلا مبله دماوند دارای دو اتاق خواب مستر است در اتاق خواب های این آپارتمان مبله تخت دو نفره و حمام وجود داردکه جمعا چهار نفر در این واحد دارای تخت می باشند امکانات این آپارتمان مبله دو خوابه دردماوند: مبلمان، تلویزیون،آشپزخانه مجهز به اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه ،حیاط مستقل ، استخر ، سیستم صوتی است این ویلا مبله دردماوند برای تعداد 10 نفر مسافر تجهیز شده است.این ویلا لوکس دوخوابه آماده میزبانی بابت جشن های شما تا ظرفیت 30 نفر نیز می باشد.

تخمه ژاپنی محصول کدام کشور است از سایت ایندکس وار دریافت کنید. ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد باید دانست که این نوع تخم در یکی از روستاهای اطراف دماوند جابان که همجوار غربی سربندان بوده و ساکنان مرتبط هم از اصل کرمانج هستند کشت می. عکس گیاه تخم ژاپنی تخم ژاپنی فربه کننده است هندوانه تخم ژاپنی روش کاشت این محصول را در کشور ژابان دماوند جابُن یا جابون پرورش. تخمه ژاپنی محصول کدام کشور است تخم ژاپنی یا جابونی؟ مساله این است هم‌چنین در علت دیگری آمد
تخمه ژاپنی محصول کدام کشور است از سایت ایندکس وار دریافت کنید. ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد باید دانست که این نوع تخم در یکی از روستاهای اطراف دماوند جابان که همجوار غربی سربندان بوده و ساکنان مرتبط هم از اصل کرمانج هستند کشت می. عکس گیاه تخم ژاپنی تخم ژاپنی فربه کننده است هندوانه تخم ژاپنی روش کاشت این محصول را در کشور ژابان دماوند جابُن یا جابون پرورش. تخمه ژاپنی محصول کدام کشور است تخم ژاپنی یا جابونی؟ مساله این است هم‌چنین در علت دیگری آمد
عسل دماوند
عسل دماوند از گذشته دور در ایران شناخته شده بوده است.زنبورداری یکی از مشاغل زیرشاخه کشاورزی در دماوند است و همین شغل یعنی زنبورداری باعث رونق
کشاورزی هم شده است زیرا که زنبور عسل علاوه بر تولید عسل باعمل گرده افشانی که انجام می دهد
باعث تولید محصولات کشاورزی می شود و گفته می شود ۹۰ درصد فاید زنبور عسل تولید محصولات کشاورزی است
و فقط ده درصد از فایده زنبور عسل به تولید عسل مربوط می شود.
مساحت شهرستان دماوند
شهرستان دماوند یکصدو هف
پنجاه و چهارمین صعود کوهنوردان باشگاه کاراکال بادرود به قله کرکس در سال ۱۳۹۸
صبح امروز جمعه ۱۳ دی ماه تیم ۴ نفره باشگاه کوهنوردی کاراکال بادرود توانستند در هوایی سرد و با سرعت باد بالا ، در کمتر از ۵ ساعت به قله برفی کرکس صعود کنند.لازم به ذکر است که کوهنوردان این باشگاه تاکنون از ابتدای سال ۹۸ ، تعداد ۵۴ مرتبه توانستند به صورت تیمی ( بالای ۴ نفر)  به قله کرکس صعود کنند .
تحلیل و بررسی دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند

شرکت بلدرچین دماوند یک واحد
تولیدی است که سالیان سال در عرصه ساخت و طراحی ماشین های جوجه کشی فعالیت
دارد. این گروه سازنده از سال ۱۳۸۸ در تهران تاسیس شد و کم کم کار خود را
توسعه داد تا امروز به یکی از شرکت های موفق در زمینه ساخت و طراحی قطعات
دستگاه جوجه کشی تبدیل شود حال آنکه چقدر در کار تولید و ارائه محصولات با
کیفیت به بازار،  صاحب نام و آوازه است، سوالی است که پاسخ آن را در این
مقاله دریاف
دانلود شیپ فایل مرز شهرستان دماوند فرمت فایل دانلودی: .rarفرمت فایل اصلی: shpتعداد صفحات: 1حجم فایل: 11 کیلوبایت قیمت: 4300 تومانشیپ فایل مرز شهرستان دماونددر جدول توصیفی این شیپ فایل موارد زیر موجود است:- نام شهرستان- مرکز شهرستان- مساحت شهرستان به کیلومتر- محیط شهرستان به کیلومتر- مساحت شهرستان به هکتار
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
تخمه ژاپنی محصول کدام کشور است از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد
باید دانست که این نوع تخم در یکی از روستاهای اطراف دماوند جابان که همجوار غربی سربندان بوده و ساکنان مرتبط هم از اصل کرمانج هستند کشت می. عکس گیاه تخم ژاپنی تخم ژاپنی فربه کننده است هندوانه تخم ژاپنی روش کاشت این محصول را در کشور ژابان دماوند جابُن یا جابون پرورش.
ادامه مطلب
یک گام تا صعود تیم شهدای سیریز زرند به سوپر لیگ استان کرمان 
 برتری تیم شهدای سیریز در برابر هزار کرمان و صعود از گروه خود به مرحله ی نیم نهایی لیگ یک استان

به گزارش ندای زرند : عصر امروز جمعه ۹فروردین ۱۳۹۸ تیم شهدای سیریز زرند با برتری ۲ بر ۱ مقابل تیم هزار کرمان به مرحله ی نیم نهایی لیک یک استان صعود کرد.
عباس حسن زاده مربی تیم شهدای سیریز ضمن تبریک به مردم خوب و ورزشکار شهرستان زرند و به ویژه مردم سیریز گفت : با توجه به برد این دیدار وتلاش
هر آنچه که باید در مورد اجرای سقف شیروانی در منطقه دماوند بدانیم؟
همانطور که می دانید امروزه ویلاهای زیادی جهت گذراندن زمان تعطیلات و همچنین برای اقامت گردشگران که البته بیشتر در مناطق خوش آب و هوا و منطقی که دارای بارندگی زیاد هستند مانند شمال کشور و منطقه ی لواسانات و دماوند ساخته می شوند.

همانطور که در بالا اشاره کردیم این ویلا ها بیشتر در مناطق ساخته می شوند که دارای بارش  برف و باران زیاد هستند بنابراین سقف این ویلاها باید با سا
به همت اداره‌ی تربیت بدنی دانشگاه امام صادق علیه السلام و اداره‌ی امور فرهنگی، کارآموزی کوهپیمایی در قالب طرح «هم‌قدم» متشکل از دوره‌ های تئوری و عملی، همراه با صعود به قله‌ها‌ی خلنو و بام ایران دماوند در تابستان 1397 برگزار شد.

ادامه مطلب
صدای باد را در گردنه ی حرکت شنیدم!
پرواز خواهم داد. تا کجای زمین مرا خواهی برد
فتح قله ها مرا به خود می خواند
امیدوارانه،
تا انتها یک توان، راه باید رفت
پاهایم در تکرار گام های خوشایندی، مجذوب شده
کشش هایی قدم هایم را هدایت خواهد کرد
در جدال با سختی های صعود،
در آخرین بلندای پرواز،
اوج را حس خواهم کرد،
و باور صعود در وجودم، دوباره شکفته خواهد شد!
کوه دماوند
کوه دماوند با ارتفاع ۵۶۰۹ متر ۲۰ سانتی متر بر اساس آخرین گزارش های ثقل سنجی مرتفع ترین کوه ایران بوده و به دلیل آنکه پدیده ای نادر از حیث ویژگی ها ارتفاع و غیر است، در سی تیر ۱۳۸۷ به عنواناولین اثر طبیعی ملی ایران در زمره این آثار ثبت گردید. اهمیت کوه دماوند آن است که نه تنها در زمره آثار منحصر به فرد طبیعی ملی ایران است بلکه این کوه اساطیری در فرهنگ و ادبیات ایران مظهر پایداری و استقامت و استواری بوده و در اساطیر ایران محل در بند ک
17 - فوران دهانه ی آتش فشان در قله ی دماوند + فیلم . به تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ .

فوران دهانه ی آتش فشان در قله ی دماوند + فیلم .
به تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ .به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ تصاویری از خروج گاز گوگرد در دهانه ی کوچک آتش فشان دماوند را مشاهده می کنید .مربوط به زمین شناسی یازدهم . چاپ 1396 . ص 135 . شکل ب . ( فصل 7 : زمین شناسی ایران )
17 - فوران دهانه ی آتش فشان در قله ی دماوند + فیلم . به تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ .

فوران دهانه ی آتش فشان در قله ی دماوند + فیلم .
به تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ .به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ تصاویری از خروج گاز گوگرد در دهانه ی کوچک آتش فشان دماوند را مشاهده می کنید .مربوط به زمین شناسی یازدهم . چاپ 1396 . ص 135 . شکل ب . ( فصل 7 : زمین شناسی ایران )
تخمه ژاپنی محصول کدام کشور است از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد
دانلود
باید دانست که این نوع تخم در یکی از روستاهای اطراف دماوند جابان که همجوار غربی سربندان بوده و ساکنان مرتبط هم از اصل کرمانج هستند کشت می. عکس گیاه تخم ژاپنی تخم ژاپنی فربه کننده است هندوانه تخم ژاپنی روش کاشت این محصول را در کشور ژابان دماوند جابُن یا جابون پرورش.تخمه ژاپنی محصول کدام کشور است
لینک 1
تخم ژاپنی یا جابونی؟ مساله این است هم‌چنین در
 ماجرا این است که تیم ملی ایران یک
بازی کمتر نسبت به دو مدعی دیگر دارد و در صورت پیروزی در ۴ مسابقه آینده
به عنوان صدرنشین مستقیم صعود خواهد کرد.جالب‌تر اینکه عراق هم اگر ۳ بازی
باقیمانده اش را ببرد، تیم اول خواهد بود. البته یکی از این سه بازی، در
تهران مقابل ایران است
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

گروه C مسابقات مقدماتی جام جهانی قطر در آسیا یکی از پیچیده‌ترین گروه‌های حال حاضر رقابت‌های گزینشی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره های مختل
دانلود آهنگ سه برادر خداوردی عروسی
دانلود فول آلبوم سه برادر خداوردی
اهنگ جدید سه برادر خداوردی خوشگل لعنتی
اهنگ جدید سه برادر خداوردی عروسی

آهنگ سه برادر خداوردی تشت شیر
دانلود آهنگ سه برادر خداوردی شله شله
دانلود آهنگ سه برادر خداوردی مست مستم کن
اهنگ جدید سه برادر خداوردی تشت شیر
با افزایش سهمیه ایران در مرحله گروهی و حضور هر چهار نماینده در این فصل از رقابت ها جایگاه ایران در رده بندی کلی ACL یک پگله ارتقا پیدا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، جدیدترین رنگینگ کشورهای آسیایی در لیگ قهرمانان آسیا در حالی بعد از اتمام پلی آف و مشخص شدن چهره 32 تیم حاضر در مرحله گروهی مشخص شد که فوتبال باشگاهی ایران با داشتن هر چهارسهمیه در مرحله گروهی یک پله به نسبت آخرین رنکینگ ارتقا پیدا کرد.
درخشش تیم های استقلال و شهرخودرو در پلی آف ACL2020 و برت
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
مشهد-نیشابور-سبزوار-شاهرود-تهران-قم
السلام علیک یا بنت موسی ابن جعفر
مسیر بین برادر و خواهر رئوف برادر و خواهر مهربان برادر و خواهر کریم برادر و خواهر جان
جاده ای که هردوطرفش وصل میشود به نور
خیلی سنگیت میخواهد نامهربان بودن و بدخلق بودن در این مسیر سراسر مهر
ومن سراسر سنگ وسط این جاده چه میکنم؟
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
پاورپوینت نکاتی در مورد صعود به کوه
دانلود پاورپوینت با موضوع نکاتی در مورد صعود به کوه، در قالب ppt و در 31 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: استرس: انجمن پزشکی کوهستان ایران: محققان بین استرس مضر و زیان آور و استرس مثبت و سودمند تفاوت قایل شده اند. منظور از استرس مثبت آ
بسم الله

امروز بعد از چهار روز جسد فرناز دولتخواه کوهنوردی که در جبهه ی شمال شرقی دماوند گم شده بود پیدا شد.صفحه اینستاگرامش را بالا پایین میکنم و شوقِ زندگی را از عکس هایش میبینم.شوقی که خودم هم خوب میفهمم و درکش میکنم.این مرگ برایم لذت بخش ترین مرگ دنیاست.مردن در راهی که برایم معنی بزرگی در این روزگارِ بی معنی دارد.در صفحه اش این جمله تحت تاثیرم قرار داد:
✨محبوب همه باش،معشوق یکی...مهرت را به همه هدیه کن،عشقت را به یکی...

شب به خیر خانم دول
میگویند که دو برادر بودند پس از مرگ پدر یکی جای پدر به زرگری نشسته دیگری تا از وسوسه نفس شیطانی به دور ماند از مردم کناره گرفته و غار نشین گردید.روزی قافله ای از جلو غار گذشته و چون به شهر برادر میرفتند، برادر غارنشین غربالی پر از آب کرده به قافله سالار میدهد تا در شهر به برادرش برساند.منظورش این بود که از ریاضت و دوری از خلایق به این مقام رسیده که غربال سوراخ سوراخ را پر از آب میتواند کرد بی آنکه بریزد.چون قافله سالار به شهر و بازار محل کسب برا
بامداد جمعه ۱۹ اردیبهشت زلزله‌ای با قدرت 5.1 در مقیاس امواج درونی زمین، ساعت 48 دقیقه بامداد، تهران را لرزاند. این زلزله در تمام نقاط تهران احساس شد. 
بزرگی: 5.1 ریشتر
محل وقوع: مرز استانهای مازندران و تهران - حوالی دماوند
تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1399/02/19 00:48:21
عمق زمین‌لرزه: 7 کیلومتر
نزدیک‌ترین شهرها به مرکز زلزله: 6 کیلومتری دماوند (تهران)13 کیلومتری رودهن (تهران)16 کیلومتری بومهن (تهران)نزدیکترین مراکز استان به مرکز زلزله: 58 کیلومتری تهرا
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
مشهد-نیشابور-سبزوار-دامغان-شاهرود-تهران-قم
السلام علیک یا بنت موسی ابن جعفر
مسیر بین برادر و خواهر رئوف برادر و خواهر مهربان برادر و خواهر کریم
جاده ای که هردوطرفش وصل میشود به نور
خیلی سنگیت میخواهد نامهربان بودن و بدخلق بودن
ومن سراسر سنگ وسط این جاده چه میکنم؟

پروژه طرح راه اندازی موزه شهر دماوند
موزه نامی کهن است که از اندیشه های باستان به یادگار مانده است بررسی ریشه و مشتقات باستانی این واژه باستانی از مفاهیم بسیاری پرده برمی دارد
مشخصات فایل

تعداد صفحات
163

حجم
6 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
معماری

توضیحات کامل
شرح مختصر:
موزه نامی کهن است که از اندیشه های باستان به یادگار مانده است . بررسی ریشه و مشتقات باستانی این واژه باستانی از مفاهیم بسیاری پرده برمی دارد .
موزه واژه ای هند و ارو
از یک جایی به بعد شیفته حنیف شدم. هی نگاهش کردم و بغض کردم. هی محو چاوش خواهی‌اش شدم و حسرت خوردم. از یک جایی به بعد، برادر جان برای من شد روضه مصور. هی کاش و آه شدم وقت شنیدن «چشم»‌ حنیف به هر چه برادر جانش می‌خواست. این حجم دل سپردگی، این عمق از خاطر کسی را خواستن، کاش ما داشتیم برای امام زمان. کاش قد حنیف بشوم در دلدادگی، که هر چه تو بخواهی... که فقط نگاهم کن...که دنیا نباشد اگر تو نباشی... که لب تر کن فقط... کاش حنیف باشیم برای امام زمان...یار تنوری.
سلام
خب بعد از دعوا و بحث بسیار بالاخره راضی شدم که برادر دو قلوم هم بیاد توی بیان و یه وبلاگ بزنه و بعد دوباره با کلی بحث راضی شدم که من اینجا به شما معرفی اش کنم
خب با اندوه فراوان معرفی میکنم برادر دو قلوم: بالتازار

اینم آدرس وبلاگشه منم هیچ مسئولیتی در قبالش ندارم
http://daralelm.blog.ir/
میگویند که دو برادر بودند پس از مرگ پدر یکی جای پدر به زرگری نشسته دیگری تا از وسوسه نفس شیطانی به دور ماند از مردم کناره گرفته و غار نشین گردید.روزی قافله ای از جلو غار گذشته و چون به شهر برادر میرفتند، برادر غارنشین غربالی پر از آب کرده به قافله سالار میدهد تا در شهر به برادرش برساند.منظورش این بود که از ریاضت و دوری از خلایق به این مقام رسیده که غربال سوراخ سوراخ را پر از آب میتواند کرد بی آنکه بریزد.چون قافله سالار به شهر و بازار محل کسب برا
مبدا :اصفهان

مقصد :مازندران-آمل

شروع تور :09 مرداد 1398ساعت 19:00

پایان تور :11 مرداد 1398

نوع سفر :زمینی اتوبوس اسکانیا

مدت اقامت :2روز2شب

درباره سفر - تور صعود به قله دماوند بام ایران

این برنامه پیش نیاز صعود به قله کازبک گرجستان
خدمات برنامه:
سرویس رفت و برگشت
مربی و راهنما
مجوز
بیمه
برای اطلاع از قیمت و ثبت نام به سایت زیر مراجعه نمایید
https://esfahan.tours/Agency/21579/Tour/677/%20%D8%B5%D8%B9%D9%88%D8%AF%20%D8%A8%D9%87%20%D9%82%D9%84%D9%87%20%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%88%D9%86%D8%AF%20%D8%A8%D8%A7%D9%85%20%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8
دو برادر زرتشتی پدرشون مبتلا به سرطان میشه و بین همین بیماری بر سر اموال پدر که به چه کسی برسه اختلاف داشتند.
برادر بزرگتر به طور مخفیانه با مراجعه به مسجد محل و اعلام مسلمان شدن و اخذ گواهی. مسلمون بودنش رو قایم میکنه و بعد از مرگ پدر که اختلاف بالا میگیره ایشون با گواهی مسلمان شدنش دعوا رو برنده میشه و ارثی به برادر کوچکترشون نمیرسه.
مطابق قانون مدنی ماده ۸۸۱ مکرر:  کافر از مسلم ارث نمی برد و اگر در بین ورثه متوفای کافری، مسلم باشد وراث کاف
این ویلا مبله لوکس در گیلاوند دماوند دارای یک اناق خواب می باشد و یک اتاق زیر شیروانی می باشد. ویلا یک خوابه زیبا گیلاوند دارای باربیکیو ،استخر روباز ، الاچیق بسیار عالی و بزرگ با ویو فوق العاده و چشم گیر کوهستان و شهر اب سرد و روستا های اطراف که مکان بسیار مناسبی برای شب نشینی های شما مهمانان عزیز می باشد و مبلمان ،آشپزخانه مجهز به اجاق گاز، یخچال، ظروف آشپزخانه ، تلویزیون و سیستم صوتی قوی، لوازم اشپزخانه، سرویس بهداشتی فرنگی، میز ناهار خو
گویند چون خزانه انوشیروان دادگر را گشودند، لوحی دیدند که پنج سطر بر آن نوشته شده بود :
هر که مال ندارد، آبروی نداردهر که برادر ندارد، پشت نداردهر که زن ندارد، عیش نداردهر که فرزند ندارد، روشنی چشم ندارد
و هر که را هم این چهار ندارد،هیچ غم ندارد ...!
خواهر و برادر‌ها ممکن است بیش از پدر و مادر در زندگی ما تاثیرگذار باشند

نقشی که خواهر و برادر‌ها در زندگی ما دارند، کمتر موضوع پژوهش قرار گرفته است. آن‌ها نه مثل پدر و مادرند نه شبیه دوست یا همسر. خواهر و برادر‌ها در تمام طول عمرمان، جایی آن دور و بر‌ها در حال پرسه‌زدن‌اند، ممکن است آنقدر برایمان خوبی کنند که هیچ‌وقت نتوانیم جبران کنیم و ممکن است چنان آسیب‌هایی به ما بزنند که هیچگاه درمان نشود.
ادامه مطلب
مرتفع‌ترین قله ایران قله کوه دماوند با ارتفاع 5671 متر در بخش لاریجان مازندران در فاصله 70 کیلومتریِ خط مستقیم از تهران، 58 کیلومتری سواحل دریای خزر، نه کیلومتری آبادی رینه می‌باشد. مخروطی آتش‌فشانی در امتداد جناح غربی محدود به رودخانه دلیچای و بخشی از دشت مرتفع لار که از شمال به سلسله کوه‌های نمارستاق و از جنوب به دره رودخانه و سرچشمه‌های هراز می‌رسد.   
کوه دماوند تنها از طریق خط‌الرأس دشت مانند سرداغ به سایر ارتفاعات البرز مانند دوخ
شهرستان دماوند منطقه ای سرسبز و زیبا است که جاذبه های گردشگری آن توریست های زیادی را به خود جذب می کند. شهرستان دماوند منطقه ای مسکونی به حساب می آید و قدمت آن به دوران هخامنشیان و مادها باز می گردد. در این مطلب با برجسته ترین جاذبه های گردشگری دماوند آشنا خواهید شد.

قله دماوند
قله دماوند با ارتفاع 5671 متر بلندترین قله در رشته کوه البرز است و در فاصله 75 کیلومتری شمال تهران واقع شده است. دامنه ی این قله زیبا در ارتفاع 2000 تا 3500 متر پوشیده از گل ه
دعوای خواهر و برادر یک برادر با خواهر یک امر طبیعی است.
خوب است که احساسات، کلمات و اعمال قوی بین خواهر و برادر وجود داشته باشد.
مبارزه و استدلال بین خواهر و برادر طبیعی است و نیاز به مدیریت دارد.
چگونگی یادگیری کودکان برای حل مشکلات و توسعه استراتژی هایی که می توانند در دیگر شرایط درگیری استفاده کنند.
دعوا با خواهر و برادر نیز بخشی از این است که چگونه فرزندان خود را در خانواده کار می کنند.
تمایل و شخصیت تأثیر زیادی بر توانایی کودک برای مدیریت
دعوای خواهر و برادر یک برادر با خواهر یک امر طبیعی است.
خوب است که احساسات، کلمات و اعمال قوی بین خواهر و برادر وجود داشته باشد.
مبارزه و استدلال بین خواهر و برادر طبیعی است و نیاز به مدیریت دارد.
چگونگی یادگیری کودکان برای حل مشکلات و توسعه استراتژی هایی که می توانند در دیگر شرایط درگیری استفاده کنند.
دعوا با خواهر و برادر نیز بخشی از این است که چگونه فرزندان خود را در خانواده کار می کنند.
تمایل و شخصیت تأثیر زیادی بر توانایی کودک برای مدیریت
از بچگیم همیشه دوست داشتم برادر داشته باشم
راستش وقتی میدیدم یکی داداش داره  داداشش بهش زنگ میزنه باهم حرف میزنند حتی باهم دعوا میکنند حسودیم میشد 
خواهر بودن با داشتن برادر تکمیل میشه  اگه صدتا هم خواهر داشته باشی ولی یه برادر نداشته باشی که براش خواهری کنی اون رسالت خواهرانت ناقص میمونه حتی به نظرم معنی برادر هم با وجود خواهر تکمیل میشه 
یه معلم عربی داشتیم میگفت عربا یه ضرب المثلی دارند میگن خواهر بدون برادر عین سرباز بدون سلاح توی مید
صعود شیر بچه های تبریز به مسابقات لیگ برتر فوتبال زیر ۱۷ سال کشورراهیان عاشورا تبریز 4⃣ولایت اهواز 2⃣مرحله نهایی مسابقات فوتبال زیر ۱۷ سال کشور که به میزبانی مقاومت تهران برگزار شد و در نهایت تیم های خلیج فارس شیراز و راهیان عاشورا تبریز ضمن صعود به شش تیم برتر ایران جواز حضور در مسابقات کشوری سال آتی را کسب کردند.⭕️تبریک به ریاست محترم هیات فوتبال استان جناب آقای حاج جواد ششگلانی و عوامل اجرایی و جامعه ورزش استان و پیشکسوتان فوتبال و با
کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین صعود نکردن به دور بعد کوپا آمه ریکا را قابل قبول نمی‌داند.
به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، تیم ملی فوتبال آرژانتین در دومین دیدار خود در رقابت‌های کوپا آمه ریکا با تساوی یک بر یک برابر پاراگوئه متوقف شد.

با توجه به شکست آرژانتین در دیدار نخست برابر کلمبیا کار این تیم برای صعود به دور بعد سخت شد.

مسی بعد از بازی گفت: باید هر چه سریع‌تر خود را بیابیم. وقت زیادی نداریم. بازی برابر پاراگوئه اصلاً آسان ن
دو برادر بودند که یکی از آنها معتاد و دیگری مردی متشخص و موفق بود.
برای همه معما بود که چرا این دو برادر که هر دو در یک خانواده و با یک شرایط بزرگ شده اند، سرنوشتی متفاوت داشته اند؟ 
از برادرِ معتاد، علت را پرسیدند، پاسخ داد: علت اصلی شکست من، پدرم بوده است!او هم یک معتاد بودخانواده اش را کتک می زد و زندگی بدی داشتچه توقعی از من دارید؟ من هم مانند او شده ام. 
از برادر موفق دلیل موفقیتش را پرسیدند. در کمال ناباوری او گفت: علت موفقیت من پدرم است!م
مسابقات صعود تپه.
این بازی همانند نسخه قبل خود، بر اساس قوانین فیزیک و نیوتون ساخته شده
است و در آن شما می بایست اتومبیل ها و موتورسیکلت ها را در مسیر هموار و
پر پیچ و خمی که در انتظارتان است سالم به مقصد برسانید و در بازی کوچکترین
حرکت اضافی متناقض با علم فیزیک باعث واژگون شدن شما خواهد شد! اگر دوست
دارید با بیل نیوتن همراه شوید و یک بازی معتادکننده را در اندرویدفون خود
تجربه کنید بدون شک Hill Climb Racing 2 نظرتان را جلب خواهد نمود!
ادامه مطلب
عمر بن یزید از پدرش حدیث کند که گفت شنیدم حضرت صادق میفرمودهرکس برادر دینی خودرا تهمت زند احترامی میان اندوبجا نماندوهرکه با برادر دینی خود مانند سایر مردم معامله کند او ازانچه خودرا بدان بسته یعنی مذهب حقه بیزار وبر کنار شده است 
چند ماه پیش حسن یکی دیگه از خواب هاش رو برام تعریف کرد:
خواب دیدم توی یک دهکده زیبا زندگی می کنم و همسایه دو برادر هستم که در کنار هم بر سر زمینی که از پدر به ارث برده بودند کار می کردند و در نزدیک هم خانه هایی برای خودشان ساخته بودند و به خوبی روزگار می گذراندند. بر حسب اتفاق روزی بر سر مسئله ای با هم به اختلاف رسیدند. برادر کوچک تر بین زمین ها و خانه هایشان کانال بزرگی حفر کرد و داخل آن آب انداخت تا هیچ گونه ارتباطی با هم نداشته باشند برادر بزر
چند ماه پیش حسن یکی دیگه از خواب هاش رو برام تعریف کرد:
خواب دیدم توی یک دهکده زیبا زندگی می کنم و همسایه دو برادر هستم که در کنار هم بر سر زمینی که از پدر به ارث برده بودند کار می کردند و در نزدیک هم خانه هایی برای خودشان ساخته بودند و به خوبی روزگار می گذراندند. بر حسب اتفاق روزی بر سر مسئله ای با هم به اختلاف رسیدند. برادر کوچک تر بین زمین ها و خانه هایشان کانال بزرگی حفر کرد و داخل آن آب انداخت تا هیچ گونه ارتباطی با هم نداشته باشند برادر بزر
بر توده‌ای متراکم از قطرات ریز آب و یخ است که در لایه های  زیرین و میانی اتمسفر ( هوا کره ) تشکیل می‌شود ، در صورتی که صعود بخار آب به آرامی صورت بگیرد ، ابر های نازک بوجود می آیند و اگر صعود بخار به سرعت انجام شود ، ابر های توده ای تشکیل می شوند .
ادامه مطلب
ای سایه یِ بالا سرِ خواهر، برادر
ای جانِ از جانِ خودم بهتر، برادر
خواهر همان احساس مادر بر برادر
دارم برایت می شوم مادر، برادر
**
ای سوره ، چشمی بر منِ آیه بیانداز
یعنی نگاهی هم به همسایه بیانداز
یک بار دیگر بر سرم سایه بیانداز
بر خواهرانش سایه دارد هر برادر
**
چیزی به غیر از چشم تر دارم؟ ندارم
از گوشه ی زندان خبر دارم؟ ندارم
اصلاً نمی دانم پدر دارم ؟ ندارم؟
دیدم کمالاتِ پدر را در برادر
**
از جانب زُلفت صبایی می فرستی؟
با التماس من دعایی می فرستی
بسم الله الرحمن الرحیم 
عَسى أَنْ تَکْرَهُوا شَیْئاً وَ هُوَ خَیْرٌ لَکُمْ 
وَ عَسى أَنْ تُحِبُّوا شَیْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَکُمْ
وَ اللَّهُ یَعْلَمُ 
وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ

محتاجم به دعایتان، دعایی که برادر برای برادر !!
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
صعود از پله های بلندی که انگار تا ابدیت ادامه داشت، بدون شک به اندازه ی صعود از پله های زندگی سخت بود. شکستگی عمیقی میانشان دیده می شد و همین شکستگی باعث شده بود تا پله های دیگر نیز چنان سست شوند که ترسِ فرو ریختنشان لحظه ای او را رها نکند... به شکستگی رسید و بدون فکر، قدم برداشت. چشمانش بسته بود و عصایش را می فشرد. بارِ بزرگی روی دوشش سنگینی می کرد. آماده بود تا حس آشنای سقوط به سراغش بیاید اما جای آن، قدم روی چیزی گذاشت. چشمانش را گشود و دستی را د
به نظرتون ترکیب توانایی‌های حرکتی رو به رشد، دویدن، پریدن، جهیدن، بالا رفتن از دیوار راست، مهارت‌های کلامی فزاینده، جمله‌های سه چهار کلمه‌ای، گنجینه کلمات در حال تکمیل و طوطی سخن‌گو با احساسات انفجاری غیر قابل کنترل چی خواهد شد؟
یعنی جوجه‌ای که کشوهای دراور خانه صاحبخونه رو کشیده بیرون، در حالی که به عنوان پله داره ازشون میره بالا، فریاد پیروزمندانه پله پله، بالا بالا سر میده و اگر در فرآیند فتح قله‌ ورود کنی با مخلوطی از جیغ و گریه
✅ سه چیز برادر را از برادر جدا می کن✅ سه چیز برادر را از برادر جدا می کند
1.زن 2.زر 3.زمین
سه چیز در زندگی یکبار به انسان داده می‌شود.
1.والدین 2.جوانی 3.شانس
سه چیز دلتنگی می آورند.
1.مرگ والدین 2.مرگ برادر 3.مرگ فرزند
سه چیزدردنیا لذت بخشند.
1.آب 2.اتش 3.آرامش
سه چیز را هرگز نخور.
1.غصه 2.حرام 3.حق
سه چیز باعث سقوط انسان است.
1.غرور 2.دشمنی 3.جهل
سه چیز را باید افزایش داد.
1.دانش 2.دارائی 3.درخت
سه چیز انسان را تباه میکند.
1.حرص 2.حسد 3.حماقت
سه چیز را همیشه بخ
چهار برادر خانه شان را به قصد تحصیل ترک کردند و آدم های موفقی شدند. چند سال بعد، بعد از میهمانی شامی که با هم داشتند در مورد هدایایی برای مادر پیرشان که دور از آنها در شهر دیگری زندگی می کرد، صحبت میکردند.

اولی گفت : من خانه بزرگی برای مادرم ساختم.

دومی گفت : من یک سالن سینمای یکصد هزار دلاری در خانه ساختم.

سومی گفت : من ماشین مرسدس با راننده تهیه کردم که مادرم به سفر بره.

چهارمی گفت : همه تون میدونید که مادر چه قدر خواندن کتاب مقدس را دوست د
خواهی که بگویمت تورا چند # از قصه ی مردمان در بند
فخر و حسد وغرور و کینه # افتاده به پایشان چو پا بند
از نیش زبانشان امان نیست # حتی سر قله ی دماوند
عادت به ریا و کبر دارند # پنهان شده پشت ماسک و روبند
بهره نبرند به هر دو عالم # از مهر و محبت خداوند
فرهنگ مگر کمک کند باز # این طایفه را شوند خوشایند
گرجی تو ز ایزدت طلب کن # فرهنگ رود در این فرایند
دانلود آهنگ جدید سالار عقیلی برای تیتراژ سریال برادر جان به نام آشفته ام آشفته ام زخم از برادر دیده ام چون از ناکسان رنجیده ام سریال برادر جان با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang ashofteam ashofteam zakhm az baradar dideam
دانلود آهنگ آشفته ام آشفته ام زخم از برادر دیده ام چون از ناکسان رنجیده ام سریال برادر جان
تنها میمانم میدانم می آیی با تو آرامم بی ترس از تنهایی
تنها میمانم عاشق تر زخمی تر آرام چون آتش در زیر خاکستر
برگرد و بیا دلت
مبدا :اصفهان

مقصد :همدان-همدان

شروع تور :17 مرداد 1398ساعت 00:00

پایان تور :18 مرداد 1398

نوع سفر :زمینی اتوبوس اسکانیا

مدت اقامت :1روز1شب

درباره سفر - تور صعود به قله یخچال همدان
خدمات برنامه: سرویس رفت و برگشت مربی و راهنما بیمه مجوز میان وعده

برای اطلاع از قیمت تور و ثبت نام به سایت زیر مراجعه نمایید:
https://esfahan.tours/Agency/21579/Tour/880/%D8%B5%D8%B9%D9%88%D8%AF%20%D8%A8%D9%87%20%D9%82%D9%84%D9%87%20%DB%8C%D8%AE%DA%86%D8%A7%D9%84%20%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86
اصفهان تور/https://esfahan.tours
این مطلب درباره ی کوه دماوند بزرگترین کوه ایران است.بعضی ها به علت تشابه اسمی ,شهر و کوه دماوند را با هم اشتباه می گیرند.حال ما در این مطلب می خواهیم برای شما دررابطه با بزرگترین کوه خاورمیانه بنویسیم.
موقعیت مکانی کوه دماوند
کوه دماوند بلندترین کوه ایران و خاورمیانه بوده و همچنین بلندترین قله آتشفشانی آسیا که درشمال ایران و در قسمت مرکزی رشته کوه البرز در جنوب دریای خزر واقع شده است.کوه دماوند در تیرماه سال ۱۳۸۷ به عنوان یک اثر ملی به ثبت ر
در آغازی برای نبودن، خویش را در میان مردمانی دیدم که به بودن ارزش می نهادند. در روزی از زندگانی، خویش را در آغوش مردگان یافتم. بدون اظطراب برای منصرف شدن، چشم به آنها دوختم. بدون دلیلی برای برگشتن، پل های جا مانده را آوار می کردم. من درخواست رهایی داشتم و حالا با یک پروازِ بدون صعود اجابت شده بود. برای اینکه در آن دنیا سخت محاکمه نشویم. یکی یکی روی لبِ صخره می ایستادیم و یک دیگر را با چشم های بسته هل می دادیم. شاید آن دنیا بخاطر مرگ محاکمه بشویم
به نام خداوند جان و خرد
بگذارید بیشتر برایتان از این خواننده خوش صدا بگویم
این خواننده ترک اردبیلی است دوست دارد بیشتر ترکی بخواند
اودر خانواده چهار نفره به دنیا آمده یک برادر دارد که از خودش کوچک تر است
تراک بعدی او به نام (یاغیش یاغور)در اردیبهشت ماه سال 1399/2/10 قابل مشاهده خواهد بود 

‍ ‍ صعود مقتدرانه تیم شهدای سیریز به سوپر لیگ استان کرمان
از سری مسابقات لیگ یک استان کرمان ، عصر امروز تیم شهدای سیریز  در ورزشگاه عربنژاد زرند به مصاف تیم نخل جنوب کرمان رفت و با برتری  ۴بر ۲  ضمن راهیابی به فینال مسابقات به سوپر لیگ استان کرمان صعود کرد.
تیم شهدای سیریز در دور رفت در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۱بر۰ مقابل نخل جنوب در ورزشگاه سلیمی کیا کرمان شکست خورده بود که در دور برگشت انتقام خود را از این تیم گرفت.
عباس حسن زاده مربی تیم
سربازی که تمام شد حال و حوصله خیلی چیز ها رو از دست دادم ، همینطور کوهنوردی، 5 ماهه 5 بار نرفتم کوه، اومدم سراغ وبلاگم و وبلاگ های دیگران ببینم چه خبره چی به چی شده!یک گزارش مربوط به سال 95 رو خلاصه وار تکمیل کردم و منتشرش کردم و بعدش دلم خواست چیزی بنویسم، مطلب خاصی به نظرم نیومد جز اینکه رفته بودم کلکچال و در موردش بنویسم حداقل اگر کسی هم اینجا رو نمی خونه خودم بعد ها میام سراغش و تجدی خاطره میکنم.با یکی از دوستان مجازی که تا به حال ندیده بودمش
بازار سرمایه در هفته جاری دو رکورد جدید را تجربه کرد، به طوریکه شاخص کل بورس برای نخستین بار وارد کانال ۶۰۰ هزار واحد و شاخص کل فرابورس نیز برای نخستین بار وارد کانال ۸۰۰۰ واحد شدند.
آمار و ارقام حاکی از آن است که ارزش کل معاملات انجام شده در هفته جاری در بازار بورس ۲۹۸ هزار و ۸۸۵ میلیارد ریال بوده است که نسبت به هفته گذشته که ۲۸۸ هزار و ۶۴ میلیارد ریال بوده، ۲.۹۵ درصد افزایش یافته است. این درحالی است که حجم معاملات که در این هفته ۳۲ هزار و ۴۹۱
به گزارش واحد آمار و نظرسنجی بورس نیوز، در شهریور ماه سال 97 هیأت مدیره شرکت «سیمان ایلام» تصمیم گرفت از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‎ها به منظور خروج از ماده 141 قانون تجارت، افزایش سرمایه 172 درصدی را به جریان بی‎اندازد.
ادامه مطلب
بهترین پیام های تبریک تولد عاشقانه و دوستانه و رسمی ویژه همسر و خواهر و  برادر کاملا اختصاصی
پیام
تبریک تولد(همسر و برادر و خواهر و عاشقانه و دوستانه و رسمی) 2019 کاملا
اختصاصی از رز موزیک شامل جدیدترین متن های سال 97 و 98.
این مجموعه با زحمات فراوان جمع آوری شده امیدواریم اون رو با دوستانتون به اشتراک بگذارید. در آخر نظر یادتون نره.
همچنین ببینید: دانلود آهنگ تولدت مبارک ویژه تمامی ماه ها و سنین.

ادامه مطلب
به گزارش واحد سنجش و راه حل‎های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، شرکت «فروشگاه‎های زنجیره ای افق کوروش» با 1140 فروشگاه فعال در 31 استان، بیشترین سهم از فروشگاه‎های زنجیره‎ای را در اختیار خود گرفته و به سبب گستردگی جغرافیایی این فروشگاه‎ها، جمعیت بسیار بزرگی را هدف قرار داده است.
ادامه مطلب
برادری به تعداد نیست،
به وفاداری است؛ یوسف یازده برادر داشت و حسین، ابالفضل(ع) را؛ برادرانی که به عمق
چاه تنهایی ات می افکنند و برادری که تا قرارگرفتن در ورای بلندای ماه، قمرِ زندگی
حماسی و دستان پر قدرت مبارزه الهی ات می شود... «ادامه مطلب»...

ادامه مطلب
فاطیما برازجانی نخبه هشت ساله آبپخشی در مسابقات محاسبات ذهنی ریاضیات در رقابت با ۱۳ ساله‌ها خوش درخشید.
به گزارش سفیر جنوب؛فاطیما برازجانی نخبه هشت ساله آبپخشی در مسابقات محاسبات ذهنی ریاضیات بار دیگر برتری خود را نشان داد و این‌بار برای ورودی به مسابقات کشوری در مرحله استانی در بالاترین سطح با ۱۳ ساله‌ها به میدان رفت و به راحتی و مقتدرانه پیروز شد و به مرحله کشوری صعود کرد.
فاطیمابرازجانی نخبه ۸ساله آبپخشی در رقابت با۱۳ساله هادربالات

این چه شوریست که در دور قمر میبینمهمه آفاق پر از فتنه و شر میبینمهر کس روز بهی می طلبد از ایامعلت آن است که هر روز بدتر میبینمابلهان را همه شربت ز گلاب و قند استقوت دانا همه از خون جگر میبینماسپ تازی شده مجروح به زیر پالانطوق زرین همه بر گردن خر میبینمدختران را همه در جنگ و جدل با مادرپسران را همه بد خواه پدر میبینمهیچ رحمی نه برادر به برادر داردهیچ شفقت نه پدر را به پسر میبینمپند حافظ بشنو خواجه برو نیکی کنکه من این پند به از گنج و گوهر م
 پیام های صعود یک موشک و سقوط یک پهپاد
 سپاه پاسداران اعلام کرد که پهباد جاسوسی "گلوبال هاوک یا MQ-4C " یکی از پیشرفته ترین هواپیماهای جاسوسی جهان است با یک موشک زمین به هوا ساقط کرده است. اعلام رسمی ساقط کردن یک فروند هواپیمای عملیاتی _ جاسوسی آمریکا توسط سپاه میتواند پیام های متعددی داشته باشد:
1⃣ پاسخ تهدید با اقتدار: جمهوراسلامی ایران در دفاع از منافع خود کوتاه نمی آید و هرگونه تهدید را با اقتدار پاسخ می دهد. " دوران بزن و دررو تمام شده است"
2
پیشرفت ها و دستاوردهای ایران اسلامی در
چهاردهه گذشته بنابر آمارهای بین المللی نشانگر موفقیت های جمهوری اسلامی
علیرغم همه مشکلات و کمبودهاست. کتاب پیش رو مجموعه ای از دستاوردهای غرور
آفرین ملت مسلمان ایران است.
این کتاب یکی از کتاب های جامع در زمینه ی اطلاعات آماری در این باره است که با ذکر منبع منتشر شده است.
برای دریافت کتاب صعود چهل ساله کلیک کنیدحجم: 15.7 مگابایت

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
امام صادق ع فرمود هیچ مسلمانی ار برادرمسلمانش درراه خدا وبرای خدا دیدن نکند جز انکه خدای عزوجل فریادش زند ای زایرخوش باش و بهشت برابت خوش باشد امام باقر ع عرمود خدای عزوجل را بهشتی است که جزسه کس واردش نشوند  مردیکه بر زیان خود بحق. حکم کند و مردیکه برادر مومنش را برای خدا زیارت کند و مردیکه برای خود برادر مومنش را بر خودترجیح دهد
اینجانه فاصله دورم می‌کند از درد،نه فرصتِ عمری که بیدادِ آدمی...!
فهمیدی منظورم چیست!؟
در تبعیدِ آدمی به اندوهِ آدمیسال‌هاستکه مرا به سرزمینِ ری فرستاده‌اندنزدیکِ کوهِ سیاه.
اینجامنفقطحق دارم باران را بشنومو گاهی با دیوار سخن بگویم.
منامشباینجافرار کرده‌ام به دامنه‌های دماوند.
سیدعلی صالحی 

بازار سرمایه در هفته جاری دو رکورد جدید را تجربه کرد، به طوریکه شاخص کل بورس برای نخستین بار وارد کانال ۶۰۰ هزار واحد و شاخص کل فرابورس نیز برای نخستین بار وارد کانال ۸۰۰۰ واحد شدند.
به گزارش ایسنا، آمار و ارقام حاکی از آن است که ارزش کل معاملات انجام شده در هفته جاری در بازار بورس ۲۹۸ هزار و ۸۸۵ میلیارد ریال بوده است که نسبت به هفته گذشته که ۲۸۸ هزار و ۶۴ میلیارد ریال بوده، ۲.۹۵ درصد افزایش یافته است. این درحالی است که  حجم معاملات که در
دانلود سریال برادر جان با کیفیت ۱۰۸۰p , 720p با حجم کم
دانلود سریال ایرانی برادر جان ( تمامی قسمت ها ) با لینک مستقیم
خلاصه داستان : داستان
این سریال با یک مضمونی اجتماعی مذهبی است که در مورد حق الناس است..پسر
خانواده بعد از از دست دادن پدرش میخواهد دین های او را ادا کند….
بازیگران سریال برادر جان :
علی نصیریان – کامران تفتی – افرین عبیسی – سعید چنگیزیان – سجاد
افشاریان – جلیل فرجاد – حسن پورشیرازی – مارال فرجاد – شیوا ابراهیمی –
نسیم ادبی
به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی انجمنیون، مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران
در گفتگو با سایت اسپورزا بیان کرد: زمانی که به ایران آمدم شگفت زده شدم.
برای حضور در ایران اندکی شک و تردید داشتم، اما فوتبال این کشور اکنون
برای من بسیار جذاب است. مسئولان فدراسیون ایران پیشنهاد وسوسه کننده‌ای
ارائه کردند و سه روز با من در بلژیک مکاتبه کردند تا به ایران بروم و
امکاناتش را بررسی کنم.
ادامه مطلب
 "بسم ربِّ الضعفا "
نمی دانم پدر خواست فرار کند که او را کشتند، یا شکنجه اش دادند و بعد او را کشتند، یا او را به الریاضیه بردند و داخل کامیون هایی بوده که مردم را به جای نامعلوم و بی بازگشتی می برده. غیر از پدر، دو پزشک دیگر هم بودند که هیچ اثری از آنها پیدا نشد. دکتر سامی الخطیب دکتر محمد عثمان. عده ای دیده اند که در استخر شهر الریاضیه 4 جسد با روپوش سفید را غسل داده اند اما نمی دانیم پدر هم بین آنها...
(صفحه 259)
چهار سال پیش برایت این آهنگ دنگ شو را فرستاده بودم که می‌گفت: فقط تو می‌مونی با من.. چهار سال گذشته و من شبیه آدمی که توی این چهار سال از تو جدا شده و همه جا رفته و همه چیز را تجربه کرده و همه جوره دلش شکسته و تنها مانده باز هم برگشته‌ام به تو. مثل چرخیدن دور محیط دایره‌ای که بالا و پایین زیاد داشته و حالا یک دور تمام شده و رسیده‌ام به همان نقطه‌ی اول. به تو. و خوب می‌دانم که از تو گریزی نیست. و از تو رها نمی‌توان ماند و تو را رها نمی‌توان کرد. چ
در هجوم گرگها برّه دریده می شودزخمهای ماندگارت را برادر حفظ کنتا شهادت فاصله یک گام قسمت را ببینصندلی چرخدارت را برادر حفظ کن
مین و خمپاره به جسم و جان تو بوسه زدنداین نشان افتخارت را برادر حفظ کندرد ترکش در تنت به مغز استخوان رسیدتو غرور کوهسارت را، برادر حفظ کنتو غرور کوهسارت را، برادر حفظ کنهر ترازویی اگر حق تو را ناحق گرفتاعتقاد ذولفقارت را، برادر حفظ کنهر که نان از اسم تو خورد و تو را تنها گذاشتتو خدای روزگارت را، برادر حفظ کنگریه های
مقوی ترین و سالم ترین شیرینی جهان
شیرینی های امروز دو ویژگی دارند که آنها را تبدیل به مضرترین خوراکی ها می کند. این دو ویژگی عبارتند از:1. داشتن شکر
2. داشتن روغن
اما در ایران یک شیرینی وجود دارد که در تهیه آن شکر و روغن به کار نمی رود. نام این شیرینی
حلوا لوز است که در شهر دماوند تولید می شود.حلوا لوز دماوند شیرینی بسیار مقوی و انرژی زایی است که در تهیه آن به هیچ وجه از شکر و روغن استفاده نمی شود.
این شیرینی بسیار شیرین است ولی شیرینی آن مربوط به

کتاب‌های «مثل مادر مهربان»، «درود بر برادر ارتشی»، «دختر پیامبر» و «جوانان درباری و آرمان‌شهر» در قالب طرح کتاب خوان بهمن ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «مثل مادر مهربان» سروده طیبه شامانی از انتشارات سوره مهر، «درود بر برادر ارتشی» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «دختر پیامبر» نوشته محم
به گزارش واحد سنجش و راه حل‎های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، شرکت «فروشگاه‎های زنجیره ایافق کوروش» با 1140 فروشگاه فعال در 31 استان، بیشترین سهم از فروشگاه‎های زنجیره‎ای را در اختیار خود گرفته و به سبب گستردگی جغرافیایی این فروشگاه‎ها، جمعیت بسیار بزرگی را هدف قرار داده است.
ادامه مطلب

صعود چهل ساله نام کتابی است جالب و خواندنی که بر اساس آمارهای معتبر بین المللی به پیشرفت های چشمگیر ایران اسلامی به رغم همه دشمنی ها و موانع در این چهل سال اخیر می پردازد. مستندات و منابع ذکر شده در این اثر می تواند در مقالات و مباحث پژوهشی و تبلیغی مورد استفاده قرار گیرد:

دریافت فایل pdf و محتوای تبلیغی صعود چهل ساله

اون شب هم نباید با داداشم گرم می‌گرفتم - نباید بیش‌تر از اون چیزی که تو دلم بود بهش می‌گفتم، بیش‌تر از میزانی که برام وقت می‌ذاره براش وقت می‌ذاشتم. 
وقتی مامان بهم گفت که داداش قبل از پرواز به سوئد، پنج دقیقه توی فرودگاه باهاش اسکایپ کرده مدت زیادی ساکت موندم، واقعا برای من مهم نیست که دیگه داداش توی کدوم فرودگاهه، توی کدوم شهر اروپاست. داداش رفته؛ و وقتی هم که بود داداش من نبود - اون برادر کارشه، نه برادر من.
بابابزرگ زنگ زده و به همه گفته:
-شما معرفت ندارید من اینجابودم تو این شلوغیا!!!!
اصلا زنگ نزدید نگران بشید!
( انگار سردسته معترضین بوده و فعال در میدان های حق علیه باطل)
:)
با برادر جان داشتیم گل میگفتیم و (شما بخونید بحث میکردیم)
برادر گرام: ولی به نظرم خوبه ها دوتا خواهر بزرگ داشته باشیم 
که متاهل باشن موقع خونه تکونی زنگ بزنیم بیان کمک!
-نه بابا میومدن با شوهراشون میشدن مهمون ،کمک هم نمیکردن.

ادامه مطلب
سالها پیش زمانی که به عنوان داوطلب در بیمارستان مشغول کار بودم، با دختری به نام «لیزا» آشنا شدم که از بیماری نادری رنج می برد. ظاهراً تنها شانس بهبودی او، گرفتن خون از برادر هفت ساله اش بود، چرا که آن پسر نیز قبلا آن بیماری را گرفته بود و به طرز معجزه آسایی نجات یافته بود.
پزشک معالج، وضعیت بیماری لیزا را برای برادر هفت ساله او توضیح داد و سپس از آن پسرک پرسید: آیا برای بهبودی خواهرت حاضری به اون خون اهدا کنی؟

ادامه مطلب
بابای دختره مجوز رو صادر کرده که جمعه شب ان شالله برا جناب برادر خان بریم خواستگاری دخترشون!!!من قرار نیست برم ولی خب میتونم اعتراف کنم که یه هیجان شیرینی رو زیر پوستم حس میکنم. خدا کنه اگر به صلاحش هست بشه و از همدیگه خوششون بیاد. نمی دونم اگه این اتفاق بیفته عواقبش برا من چی هست؟ هنوزم میتونم توی این خونه فسقلبم بمونم یا ازم می گیرنش. برخوردا چطوری خواهد بود؟ میتونم با نفر جدید اضافه شده به خانواده کنار بیام یا نه؟! ولی در کل فکر میکنم جواب هم
بسم الله
از پنج شنبه یک صبح تا جمعه دوازده شب.بعد از یک سال دوباره رفتم کوهنوردیِ جدی.صعود به سبلانِ بزرگوار!با گروهی از شهر زنجان که کسی از آن ها را نمیشناختم!روز قبل از رفتن کمی دلشوره گرفته بودم.وقتی مدت طولانی ای توی چادر نمیخوابم و کیسه خواب بالا پایین نمیکنم و به زندگی شهری عادت میکنم دوباره جدا شدن از راحتی خانه برایم سخت میشود.هرچند که همیشه میخواستم بی خانه و کولی وار زندگی کنم اما در واقع دلم برای خانه ام تنگ میشود.مسیر شابیل تا پناه
هر روز صبح در سه نقطه از تهران، قله ی دماوند را می بینم تا به پادگان برسم و هر بار این قسمت از "اژدهاک" بهرام بیضایی در ذهنم می گذرد.
" منِ اژدهاک که اینک بسته ی این بندم؛ بر بلندی این کوه؛ کوهِ سخت بزرگِ بسیار بلند – دماوند! و منِ اژدهاک که از آن گاه که بختِ بدم دیدگانِ مرا به دنیا گشود هر دم بسته ی بندی بودم – بسته تر از هر بند – هرگز فریادِ آسمان شکافِ خود را بر نیاورده بودم."
یکبار باید فتحش کرد این عظمت را!
حتی برای من که سالهاست با کوه بیگانه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها