نتایج جستجو برای عبارت :

جامعه‌ای موفق و سربلند است که در چهارچوب قانون حرکت کند+تصاویر

فرماندار سابق شاهین‌شهر و میمه گفت: مردم با حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح در سرنوشت خود و جامعه شان سهیم هستند.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، علیرضا بصیری جزی ظهر امروز ۱۵ آذرماه ۱۳۹۸ با حضور در محل ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران، رسماً آمادگی خود را جهت حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد و گفت: مردم با حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح در سرنوشت خود و جامعه‌شان سهیم
گیج بود و ..شاید من گیج بودم و سردرگم.
 اون تکلیفش با باورهایش مشخص بود...شاید این من بودم که لا به لای حرف ها و باورهایش دنبال یک نقطه میگشتم که بگویم ببین..
اما هرچی پرسیدم و گفت آخرش یک حرف داشت: چهارچوب
چهارچوب هایی که نگفت و نفهمیدم.ایکاش حداقل میگفت چهارچوب یعنی
خسته ام..از دست خودم..از گیجی ام..من که دیگه حوصله ندارم..امیدوارم یکی دیگه باورها و چهارچوب هایش را درک کند
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام عزیزان

انتظار داشتن یک جامعه منظم و قانون مدار وقتی که قانون بر اساس سلیقه ی افراد بنا می شود و مجریان قانون نیز به اجرای سلیقه ای آن می پردازند و علاقه ای به نظم نشان نمی دهند انتظاری بیهوده است، از این رو لازم است که یک مجری منظم، قانون خدانهاد را در جامعه آنگونه که وضع شده است، اجرا نماید. این یکی از فلسفه های اعتقاد به مهدویت است.

محسن دیناروند
«سربلند» زندگی‌نامه شهید بلندمرتبه، محسن حججی است که به همت انتشارات شهید کاظمی و به قلم محمدعلی جعفری گردآوری و نوشته شده است.
در این کتاب روایت زندگی زمینی یک جوان ۲۷ ساله آسمانی را می‌خوانید.
«سربلند» روایتی است از انتخاب‌های محسن در زندگی زمینی‌اش که او را به آنچه می‌خواست، رساند. روایتی به زبان دوستان و نزدیکان و آنهایی که چندصباحی را با محسن بوده‌اند و در کنار محسن زیسته‌اند و با اشک‌ها و لبخندهایش گریسته یا خندیده‌اند. 
ادامه
«سربلند» زندگی‌نامه شهید بلندمرتبه، محسن حججی است که به همت انتشارات شهید کاظمی و به قلم محمدعلی جعفری گردآوری و نوشته شده است.
«سربلند» روایتی است از انتخاب‌های محسن در زندگی زمینی‌اش که او را به آنچه می‌خواست، رساند. روایتی به زبان دوستان و نزدیکان و آنهایی که چندصباحی را با محسن بوده‌اند و در کنار محسن زیسته‌اند و با اشک‌ها و لبخندهایش گریسته یا خندیده‌اند. 
ادامه
ادامه
تفتان سربلند پیراهن سپید بر تن کرد

زاهدان - ایرنا - برف پائیزی کوه آتشفشان نیمه فعال تفتان و روستاهای دامنه آن در سرزمین کویری خاش سیستان و بلوچستان را سفید پوش کرد و مناظر منحصربفردی را به نمایش گذاشته است. عکس از: محمدامین میربلوچزهی
امام جمعه موقت تهران با اشاره به مسئله کشمیر گفت: «مسئله کشمیر جزء مصیبت‌های ما است و هیچ گاه توقع نمی رفت نخست وزیر هند خلاف قانون مصالح داخلی این اقدامات را بکند. این حرکت هم بر خلاف وحدت بشری و هم بر خلاف قانون بین الملل و قانون اساسی هند است لذا به هند توصیه می‌کنیم در کار خودش تجدید نظر بکند زیرا در این کار پیروزی وجود ندارد. مسئولان هند از خدا بترسند و از این حرکت اعلام پشیمانی کنند
صنایع چوب سامی راد 
متفاوت در زمینه تولید جدیدترین مدلهای چهارچوب و درب بر اساس آخرین طرحها و استانداردهای ایرانی و اروپایی با ۷ سال سابقه پیمانکاری دکوراسیون داخلی و ۲ شعبه در ایران و ترکیه 
واتساپ & تلگرام ۰۹۳۶۱۲۲۸۷۰۹ 
اینستاگرام samiraddoor 
تلگرام samiraddoor 

شهید، قلب تاریخ است; هم چنان که قلب به رگهای خشک اندام، خون، حیات و زندگی می دهد، جامعه ای که رو به مردن می رود، جامعه ای که فرزندانش ایمان خویش را به خویش، از دست داده اند و جامعه ای که به مرگ تدریجی گرفتار است، جامعه ای که تسلیم را تمکین کرده است، جامعه ای که احساس مسئولیت را از یاد برده است و جامعه ای که اعتقاد به انسان بودن را در خود باخته است و تاریخی که از حیات و جنبش و حرکت و زایش بازمانده است; شهید همچون قلبی، به اندام های خشک مرده بی رمق ا
اخیرا موسسه قرآنی شیفتگان وحی کانالی تحت عنوان  «خانواده موفق» افتتاح نموده است ؛هدف از تشکلیل این کانال اهمیت نهاد بسیارمهم خانواده در اجتماع وبازگویی نقش خانواده در جامعه و بیان آسیبهای خانوادگی و راهکارهای مقابله با آن است ،
لطفا از طریق این لینک وارد شویدخانواده موفقhttps://eitaa.com/joinchat/1933770797C7147a2e9b1
صنایع چوب سامی راد 
تنها تولیدکننده سفارشی انواع درب و چهارچوب مدل پانل اروپایی با روکوبهای کشویی در کشور با ۲ شعبه در ایران و ترکیه و ۷ سال سابقه پیمانکاری دکوراسیون داخلی 
قبول سفارشات از سراسر کشور 
واتساپ & تلگرام ۰۹۳۶۱۲۲۸۷۰۹ 
من آدم موفقی هستم 
اولین چیزی که به ذهنتان می آید چیست؟؟؟
ساده اس، اعداد و ارقام حساب بانکی ، خونه کجاست؟ ماشین چی داری؟ کجا زندگی میکنی؟ کارت چیه؟ و ....
همه و همه اعداد و ارقام هستند
نکته جالب آنجاست که همین حالا هر چه قدر پول داخل حسابتان باشد ، میخواهید بیشترش کنید....
شما اگر میلیاردر هم باشید باز هم میخواهید این اعداد و ارقام بیشتر شود....
چون درحال حاضر با این جامعه کنونی موفقیت فقط اعداد و ارقام است.
پس آدم موفق نداریم.چرا؟؟ 
زیرا هر چه داش
بسم الله الرحمن الرحیم
هر روزی که خداوند خلق کرده پر هست از خیر و برکت و انرژی
پر هست از انرژی های مثبت و منفی
اما اینکه کدوم را جذب کنیم به تفکر و اراده خودمون ربط داره
من امروز را میخام پر باشم از انرژی های مثبت
پس یه نفس عمیق میکشم و با تمام وجود انرژی های مثبت را جذب میکنم
انرژی هایی که خداوند خلق کرده تا ما باهاش پر باشیم از پیروزی و موفقیت
این همه انرژی را فقط یک جور میشه جذب کرد
فقط با داشتن انگیزه میشه جذبشون کرد
انگیزه ی من برای جذب انرژ
قانون اول:اگر فکر می‌کنی کاری اشتباهه، انجامش ندهقانون دوم:در صحبت‌ها همیشه دقیقا همون چیزی رو بگو که منظورتهقانون سوم:هیچ‌وقت طوری زندگی نکن که سعی کنی همه رو از خودت راضی نگه‌ داری؛ هیچ وقتقانون چهارم:سعی کن هر روز یاد بگیری و دست از یادگرفتن بر نداریقانون پنجم:در صحبت با دیگران هیچ‌وقت راجع به خودت بد حرف نزنقانون ششم:هیچ‌وقت دست از تلاش برای رسیدن به رویاهات بر ندارقانون هفتم:سعی کن راحت نه بگی، از نه گفتن نترسقانون هشتم:از بله گفتن

فصل چهارم قانون اساسی بر مبنای اقتصاد و امور مالی است. 
  در اصل چهل سوم قانون اساسی تأمین استقلال اقتصادی جامعه و ریشه‌کن کردن فقر و محرومیت و برآوردن نیازهای انسان در جریان رشد میباشد. که در ادامه مطلب به چگونگی و ضوابط آن میپردازیم.

ادامه مطلب
•══•◈• برش‌هایی از کتاب عهد مشترک •◈•══•

توصیه من به مسئولان، به همه مراکز و به همه آحاد ملت، رعایت قانون است. قانون یعنی سرنوشت یک کشور، قانون یعنی سرنوشت انسان‌ها در یک جامعه. چون همه متَّبِع هستند و مجبورند از قانون تبعیّت کنند. دولت هم باید از قانون تبعیت کند؛ رهبر هم باید از قانون تبعیت کند.
┄┅┅❈❈❈┅┅┄
اگر بی‌قانونی آمد وسط میدان_که هر کسی هم، برای بی‌قانونیِ خودش بالاخره یک توجیهی دارد؛ یکی می‌گوید آقا این قانون حق من ر

فصل چهارم قانون اساسی بر مبنای اقتصاد و امور مالی است. 
  در اصل چهل سوم قانون اساسی تأمین استقلال اقتصادی جامعه و ریشه‌کن کردن فقر و محرومیت و برآوردن نیازهای انسان در جریان رشد میباشد. که در ادامه مطلب به چگونگی و ضوابط آن میپردازیم.

ادامه مطلب
قانون اول: به شما جسمی داده شده. چه جسمتان را دوست داشته یا از آن متنفر باشید. باید بدانیدکه در طول زندگی در دنیای خاکی با شماست.
قانون دوم: در مدرسه ای غیر رسمی وتمام وقت نام نویسی کرده اید که زندگی نام دارد.
قانون سوم: اشتباه وجود ندارد، تنها درس است.
قانون چهارم: درس آنقدر تکرار می شود تا آموخته شود.

ادامه مطلب
اثبات قانون جذب توسط آیات قرآن کریم
اثبات قانون جذب در قرآن کریم به خیلی ها (مخصوصا به من ) کمک کرد تا درک بهترین از این قانون داشته باشیم و همونطور که در پست قانون جذب چیست در آیات قرآن صحبت هایی در مورد این قانون عالی و کاربردی آمده است .
ادامه مطلب
خیلی از شما داوطلبان عزیز آزمونهای استخدامی و سایر آزمونهای استخدامی دستگاههای اجرایی ، جامعه حسابداران رسمی و کارکنان حرفه ایی به دنبال منبع تستی کامل که دارای مجموعه پرسش های چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری باشه هستید.

پیشنهاد ما به شما تهیه کتاب مجموعه سوالات قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه میباشد.
بخش  اول کتاب قانون مدیریت خدمات کشوری 
بخش دوم کتاب قانون محاسبات عمومی
بخش سوم کتاب قانون د
تمام والدین دوست دارند فرزند آن‌ها به عنوان یک کودک باهوش و موفق شناخته شود. یک کودک باهوش در مدرسه دانش‌آموزی موفق و در جامعه فردی بدون مشکل خواهد بود. تربیت یک کودک باهوش و موفق، دوران بزرگ‌سالی او را هم به عنوان فردی پیشرو تضمین خواهد کرد. اما چگونه کودک باهوش داشته باشیم؟ تربیت یک کودک باهوش چقدر ساده است؟ پدر و مادر در مسیر تربیت فرزند خود چه موانعی را پیش رو دارند و با چه مشکلاتی مواجه خواهند بود؟ یکی از بزرگ‌ترین سوالات والدین میزا
در عرصه جنگ نرم؛ قربانیان اصلی این جنگ جوانان و قلب های پاک آنان است.
جوانان یک کشور، نیروهای سازنده آن کشور و پیشران تمام حرکت ها و پیشرفت های آن هستند. این حرکت بر بستری از اعتقادات و باورها و سبک زندگی و علایق و سلیقه ها شکل می گیرد. در جنگ نرم؛ دشمن می کوشد که تمامی این مولفه های مذکور را از حالت فطری و اولیه و متناسب با فضای آن جامعه، خارج کند و به سمت و سوی دلخواه و مورد نظر خود بکشاند.برای اینکه پیشرفت های چشمگیر و موثرتری در آینده داشته ب
در دنیا قانونی وجود دارد به نام قانون "کارما"قانون کارما یعنی اگر بزنی یک روزی میخورییعنی اگر شکستی یه روز خودت هم میشکنیخلاصه کنم برایت قانون کارما همان ضرب المثل معروف است که میگوید از هر دستی بدهی از همان دست پس میگیریآن زمان که دلی را شکستیآن زمان که اشک کسی را دراوردیآن زمان که زخمی زدیبترس از قانون کارما که اگر توبه کنی و پشیمان هم شوی سودی ندارد و این قانون چه بخواهی چه نخواهی بر زندگی تو پیاده میشود ...بترس از قانون کارما ...کارما یعنی
١- قانون اعتقادات به هر چیز که اعتقاد داشته باشید چه درست چه نادرست، بر قسمت نیمه‌ هوشیار ذهن تأثیر می‌گذارد و با دقتی حیرت آور به عینیت در می‌آید. هر امر باید ابتدا در قالب اعتقاد درآید تا به آن عمل شود.
۲- قانون انتظاراتهر آنچه که انتظارش را می‌کشید به سرتان می‌آید. مثلاً اگر انتظار یک زندگی خوب و موفق را می‌کشید، همان را خواهید داشت و برعکس. پس اگر هر عملی که انجام دهید از آن انتظار مثبت داشته باشید، نتیجه مثبت خواهید گرفت. حتماً تأثیر ا
صنایع چوب سامی راد با بیش از ۷ سال سابقه پیمانکاری دکوراسیون داخلی در ترکیه و ایران در زمینه تولید انواع مصنوعات چوبی با افتخار تنها تولیدکننده دربهای مدل پانل اروپایی در کشور است که به صورت سفارشی و در هر سایزی اقدام به تولید انواع درب با چهارچوبهای روکوب کشویی می کند.
چهارچوبهای زیبا و یک رنگ و دارای لاستیک بین کانل که امکان باز و بسته شدن دربها را به صورت کاملا بی صدا فراهم می کند.
روکوبهای کشویی این امکان را فراهم میکنند که سرعت نصب درب و
قانون جذب چیست ؟برای قانون جذب تعاریف بسیاری وجود دارد و هر کدام از این تعاریف بخشی از این قانون را شامل می شوند.
عده ای قانون جذب را با واژه هایی چون ” راز کائنات “ و یا  ” قانون جذب کائنات” تعریف کرده اند و گروهی دیگر نیز آن را به بخش های مختلفی طبقه بندی کرده اند و سعی کرده اند که از این موضوع نتایج موضوعی در زندگی انسان ها بگیرند.
ادامه مطلب
قانون جذب چیست؟
براساس قانون جذب اتفاقات مثبت یا منفی به این دلیل در زندگی شما رخ می‌دهند که به سمت‌تان جذب شده‌اند.
در واقع، خود شما آن‌ها را به زندگی‌تان دعوت کرده‌اید.
روانشناسان، متفکران عصر جدید و رهبران مذهبی سال‌های متمادی است که حول مسئله " قانون جذب" صحبت می‌کنند، اما در واقع این قانون پس از انتشار کتاب "راز" در سال ۲۰۰۶ محبوبیت خود را در میان عموم مردم بازیافت.
ادامه مطلب
1- بازسازی و تجهیز بنیه دفاعی و تأمین نیازهای ضروری آن بر مبنای اهداف دفاعی تعیین شده .2- بازسازی و نوسازی ظرفیتهای تولیدی و زیربنایی و مراکز جمعیتی خسارت دیده در طول جنگ تحمیلی در چهارچوب اولویتهای برنامه .3- گسترش کمی و ارتقاء کیفی فرهنگ عمومی تعلیم و تربیت و علوم و فنون در جامعه […]
ادامه مطلب
در مقاله وکیل حقوقی خانواده و بررسی قانون کار قصد داریم تا به بیان مواد قانونی در نظر گرفته شده در قانون کار بپردازیم و این قوانین را برای شما عزیزان تشریح کنیم. قانون کار در دی ماه 1369 و پس از گذشت حدود یک سال از تصویب در مجلس شورای اسلامی به تصویب شورای نگهبان رسید و لازم الاجرا گردید. در نظر داشته باشید که در دنیای امروز داشتن اطلاعات کافی در رابطه با قوانین مهم همچون قانون کار جزو نیاز های افراد جامعه به حساب می آید و افراد جامعه ملزم به کسب
دوستی خواسته بود در رابطه با قانون حجاب، اختیاری یا اجباری بودن آن بنویسم. در این رابطه ابتدایی ترین نکته ایی که باید مورد توجه قرار گیرد بحث قوانین است. قانون چیست؟
چه کسی قانون را تعیین میکنند؟ روند شکل گیری قوانین در جامعه به چه صورت است.
شاید علوم اجتماعی دوران ابتدایی قدری در ادامه این بحث به ما کمک کند. قانون قراردادی است که در جامعه منعقد میشود و افراد ملزم به پیروی از آن هستند.
چه کسانی قوانین را تعیین میکنند . خب واضح است خود انسان ها!
۵ اصل برای اینکه یک حسابدار موفق شویم.

امروزه رشته حسابداری به عنوان یک رشته دانشگاهی پر طرفدار شناخته می شود و دانشجویان و جوانان زیادی به این حرفه روی می آورند. اما متاسفانه برخی از این افراد، زمانی که وارد دنیای کار می شوند، به اصول کاربردی و عملی برای اینکه یک حسابدار موفق باشند؛ آشنا نیستند و به دلیل عدم دانش کافی در این زمینه و شکست های ناشی از یک حسابداری نا موفق، بعد از مدتی از کار خود خارج می شوند و این روند ممکن است چندین و چند سا
قانون اول: اگر فکر می‌کنی کاری اشتباهه، انجامش نده!
قانون دوم: در صحبت‌ها همیشه دقیقا همون چیزی رو بگو که منظورته!
قانون سوم: هیچ‌وقت طوری زندگی نکن که سعی کنی همه رو از خودت راضی نگه‌ داری؛ هیچ وقت.
قانون چهارم: سعی کن هر روز یاد بگیری و دست از یادگرفتن بر نداری.
قانون پنجم: در صحبت با دیگران هیچ‌وقت راجع به خودت بد حرف نزن.
قانون ششم: هیچ‌وقت دست از تلاش برای رسیدن به رویاهات بر ندار.
قانون هفتم: سعی کن راحت نه بگی، از نه گفتن نترس.
قانون هشتم
به گواه متون تاریخی، ارسطو، فیلسوف شهیر یونانی، نخستین کسی است که بین قانون اساسی و قوانین عادی تفاوت قائل شده. وی قانون اساسی را تبیین کنندهٔ «جایگاه دستگاه‌های دولتی» می‌داند. آثار مشهور ارسطو مانند «قانون اساسی آتن» و «اخلاق» به بررسی قانون‌های اساسی آن دوره به ویژه قانون اساسی دولت-شهرهای آتن، اسپارت و کارتاژ می‌پردازد.ارسطو در این آثار خوبی‌ها و بدی‌های هریک از قانون‌ها را مشخص می‌سازد و نتیجه‌گیری می‌کند که بهترین قانون اساس
تمرین قانون جذب بهترین راه برای استفاده از قانون جذب است. برای اینکه بتوانید بهتر از قانون جذب استفاده کنید و نتایج بزرگ تری بگیرید پیشنهاد می کنم این پنج تمرین قانون جذب را که در ادامه به شما معرفی میکنیم هر روز انجام بدهید.
با توجه به اینکه بسیاری از افراد در جلسات مشاوره و کلاسهای حضوری از من می پرسند که چرا از قانون جذب نتیجه نمی گیریم به این موضوع میرسم که این افراد اصلاً تمرین روزانه قانون جذب را انجام نمی دهند. اگر واقعاً می‌خواهید ب
توی شلوغ پلوغی کارام، امروز فرصتی دست داد و سری زدم انقلاب، درست مثل معتادی که چند ساله پاکه و یه دفه به ضیافتی از تریاک خالص دعوت شده باشه، کتابا از چپ و راست چشمک میزدن بهم :-/ اما خوشحالم که بگم بر خودم غلبه کردم و خرید چندانی نکردم، استدلالم هم این بود که من الان به اندازه‌ی کافی کتاب دارم، کتابخونه دانشگاه علامه هم که در دسترس هست، حالا من هی بخرم تلنبار کنم روی هم چه فایده‌ای داره، هر وقت این داشته‌ها رو خوندم میتونم به خرید کتابای جدید
با هری روی کابینت پشت پنجره نشسته بودیم. اسمون ابی تمیز بود و ابرهای سفید با سرعت از راست به چپ حرکت میکردن. گرده‌های سفید لای برگ‌های پهن گردو می‌پیچیدن. پرنده‌ای می‌خوند و صداش از بین شاخه‌های کاج رو‌به‌رو میومد. مورچه‌ها روی شاخه ها راه میرفتن. نور، برگ‌ها رو روشن و تیره می‌کرد. بدن نرم هری در تماس با بازوم بود و هر حرکت ماهیچه‌اش رو حس میکردم. بلند شد و در حالی که دست‌هاش رو روی پام گذاشته بود، شروع کرد به بو کردن صورتم. بعد توی چشما
اما همانطور که گفتم قانون اصلی قانون ارتعاش است. اگر بخواهم یک تعریف ساده از قانون ارتعاش بگویم اینه که ذهن شما همیشه و در همه جا در حال فرستادن ارتعاش به کائنات و جهان هستی می باشد. یعنی ذهن شما یک ماشین فرستنده و گیرنده ارتعاش جذب پول است.
ادامه مطلب
قانون جذب یکی از مهم ترین و اصلی ترین احساسات هر انسان است. عشق یک احساس بسیار عمیق و لذت بخش است که در دل تمام افراد وجود دارد. در این مقاله قصد دارم به صورت کامل قانون جذب عشق و نیمه گمشده را به شما آموزش بدهم. تا جای ممکن سعی کردم کامل ترین و جامع ترین مقاله در زمینه قانون جذب عشق را برایتان آماده کنم. اگر به دنبال روابط عالی هستید یا میخواهید روابطتان را بهبود بدهید این مقاله قانون جذب عشق یک شاه کلید اصلی برای شما میباشد.
ادامه مطلب
مطمئنا در دنیای پرتلاطم امروزی، یکی از موضوعاتی که می تواند جوامع بشری را از اختلافات شخصی و جمعی در امان بدارد، «آشنایی با حقوق متقابل افراد با یکدیگر و قانون» است که مهمترین اثر این آشنایی و آگاهی را می توان در پیشگیری از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی دانست؛ بنابراین، امروز تلاش داریم تا موضوع «انواع قرارداد کار» را بررسی کنیم.

ایجاد رابطه‌ی حقوقی بین کارگر و کارفرما مستلزم توافق دو اراده است که بر مبنای شرایطی خاص و ناشی از حکم قانون پد
قانونِ همسویی با جهانِ هستی:
وقتی با جهان هستی همسو و هماهنگ شوید، مورد حمایت ابر، باد، خورشید، ماه، آسمان و فرشتگان قرار می‌گیرید. برای کمک گرفتن از تمام انرژی‌های جهان هستی و رشد و تعالی باید ۱۰ قانون را در نظر داشته باشید
۱. قانون خلاء (خالی شدن):
هر انسانی ک خالی شود، قدرتمند می‌شود. خالی شوید از کینه، حسد، دروغ، نفرت، گناه، علم و محبت. هر چ دانش داریم ب دیگران یاد بدهیم تا جا برای ورود علم جدید باز شود.
۲. قانون جریان و حرکت:
هر چیزی ک جاری
در دنیا قانونی وجود دارد به نام قانون (( کارما ))
قانون کارما یعنی بزنی یک روزی میخوری ...
یعنی اگر شکستی یه روز خودت هم میشکنیخلاصه کنم برایت قانون کارما همان ضرب المثل معروف است که میگوید از هر دستی بدهی از همان دست پس میگیری ...
آن زمان که دلی را شکستی 
آن زمان که اشک کسی را در آوردی
آن زمان که زخمی زدی
بترس از قانون کارما که اگر توبه کنی و پشیمان هم شوی سودی ندارد و این قانون چه بخواهی و چه نخواهی بر زندگی تو پیاده می شود ....
بترس از قانون کارما...
تاریخ نویسان نوشته اند که در دوره هایی از تاریخ ، زنان ، قدرت بیشتری از مردان داشته اند و آنرا دوره زن سالاری نامیده اند.
از طرف دیگر ، گاهی به مطالبی برخورد می کنیم که نویسنده آن مطلب معتقد است ، پایه راه افتادن اکثر جنگها یک یا چند زن بوده است.
 لذا در ابتدای بحث ، شاید لازم باشد اول به این سوال جواب بدهیم که چنانچه قدرت جنس زن در جامعه ،  از وضع کنونی بیشتر شده و تاریخ انسان دورهُ جدیدی از زن سالاری را تجربه کند ،  آیا برایند وقایع مثبت و منفی
۱. قانون جذب شبه‌علمی متافیزیکی است
قانون جذب ادعا می‌کند که بر پایه‌ی نظریات علمی است، اما در خوش‌بینانه‌ترین حالت چیزی بیش از شبه‌علمی متافیزیکی نیست، آن هم بر پایه‌ی فرضیات غلط، بی‌اساس و اغلب ناقص. فهرست اطلاعات علمی غلطی که در قانون جذب مطرح شده به‌قدری عریض‌‌وطویل است که در این مطلب نمی‌گنجد. برای مطالعه‌ی جزئیات بیشتر می‌توانید به کتاب «تابلوی آرزوهایت را دور بریز: حقیقت قانون جذب» نوشته‌ی دکتر نِیل فاربِر رجوع کنید.
قانو
مقصود از «هدف» قیام قائم (عج)، چیزی است که آن حضرت برای دست یافتن به آنها با تحقق آنها حرکتی جدّی را آغاز خواهد کرد. فهرستی از اهداف مقدّس به این صورت است:1- احیای اسلام که بر اثر کجرویها زنگار گرفته است.2- تأمین قسط و عدل اجتماعی و اجرای قانون شرع.3- اصلاح جامعه و به حرکت در آوردن امّت.4- حاکم ساختن حقّ و نیرو بخشیدن به حق پرستان.5- احیای سنّت نبوی و سیره ی علوی.6- از بین بردن بدعتهای جاهلانه.7- آزاد سازی اراده ی ملّت از محکومیّت سلطه و زور.8- آگاه ساختن
۵ اصل برای اینکه یک حسابدار موفق شویم.
امروزه رشته حسابداری به عنوان یک رشته دانشگاهی پر طرفدار شناخته می شود و دانشجویان و جوانان زیادی به این حرفه روی می آورند. اما متاسفانه برخی از این افراد، زمانی که وارد دنیای کار می شوند، به اصول کاربردی و عملی برای اینکه یک حسابدار موفق باشند؛ آشنا نیستند و به دلیل عدم دانش کافی در این زمینه و شکست های ناشی از یک حسابداری نا موفق، بعد از مدتی از کار خود خارج می شوند و این روند ممکن است چندین و چند سال
شنیدیم میگن حق خوری از مردم حق الناس محسوب میشه این روزا توی ایرانمون ما مردمی که یه روزی تمدن تاریخ بودیم اولین منشور حقوق بشر دنیا رو اسطوره ما کوروش کبیر نوشته بود الان به دورانی رسیدیم که خیلی راحت حق رو پایمال می کنند چی بودیم چی شدیم واقعا
منم عضو این جامعم میدونم سختی ها و مشکلات اقتصادی خیلی زیادی داریم کسایی که باید به فکر مردم باشند فقط شعار دادن بلدن اما این سختی ها و مشکلات ما خودمون باید درست کنیم ما ایرانیا پیامبر اسلام (ص) فرمو
ثروت چیست؟ و چرا مردم موفق می شوند یا شکست می خورند؟"
قانون پارکینسون یکی از بهترین و مهم ترین قوانین مربوط به ثروت و پس انداز است. این قانون سال ها قبل بوسیله سی. نورث. کت پارکینسون نوشته شده است و توضیح می دهد که چرا بعضی ها در بازنشستگی فقیرند.
این قانون می گوید مهم نیست مردم چقدر درآمد دارند، گرایش آنان این است که همه ی درآمدشان و کمی بیشتر از آن را خرج کنند. هزینه هایشان همگام با درآمدشان بالا می رود. مهم نیست درآمدشان چقدر است، چون به نظر
مشاوره حقوقی در هر کشوری، بنا بر رسالت خویش در احقاق حق و عدالت، و نیز با شناخت کاملی که از ابعاد سیاسی و قانونی دارد، موظف به نظارت بر اجرای صحیح و کامل حقوق اساسی تعریف شده در کشور ها است.قانون اساسی، در واقع تعیین کننده حریم حقوقی و منزلت شهروندان یک جامعه است. 
ادامه مطلب
بسم الله

شهید مظلوم و سربلند ماجرای مشروطه، شیخ فضل‌الله بزرگوار در اشکال بر آن‌چه داشت رخ می‌داد استدلال‌های گوناگونی داشته که یکی از ساده‌ترین آن‌ها - و شاید در عین حال از عمیق‌ترین‌شان - این پرسش بود که اگر مشروطه برای تقویت اسلام است چرا انگلیس حامی آن است؟!
امتداد روشن‌فکرانی که مقابل شیخ بودند و آن سربلند را سربه‌دار کردند امروز هم در مقابل مریدان شیخ هستند... آن پرسش شیخ بی‌جواب ماند و البته گذر زمان نشان داد که حرف شیخ، بی‌را
در نظام جمهوری اسلامی ایران، مردم‌سالاری یا دموکراسی از ارکان نظام سیاسی است که در قانون اساسی کشور نیز ذکرشده است.
دموکراسی یعنی حکومت مردم بر مردم و افرادی از میان مردم، بارأی و انتخاب به نمایندگی از طرف آنان، حکومت کنند و این در مقابل حکومت‌های دیکتاتوری و الیگارشی است که یک‌تن با عده‌ای اندک بدون دخالت رأی مردم، بر آنان حکومت می‌کنند. اهمیت دموکراسی در نوع حکومت مردم بر مردم است که عموم شهروندان با لحاظ قانون از حقوق مساوی در جامعه
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند. آینده نگر وامیدوارند و در مقابل مشکلات و سختی ها از پای نمی نشینند، قرآن دین اسلام را د
برای اینکه نوجوانی موفق باشید باید با بهترین مشاور مشورت کنید.
هر کس می خواهد در زندگی خود موفق باشد مگه نه؟
حتی اگر شما هنوز هم نوجوان هستید هنوز هم می توانید موفق شوید.
و زمینه موفقیت های آینده تان را فراهم آورید.
این سخت نیست دریغ نکنید، شما می توانید “نوجوان موفق” باشید.
یا اگر شما یک نوجوان داشته باشید، به او کمک کنید تا موفق شود.ویژگی بهترین مشاور
در مقاله زیر، ما ده ویژگی را معرفی می کنیم که می تواند شما را به یک فرد موفق تبدیل کند.
این
امروز اومدم بعد از مدت ها گریز آناتومی ببینم . تقریبا بعد از یه سال. اخرین باری که دیده بودمش اوایل زمانی بود که سرطان عمه م تشخیص داده شده بود و از شانسمم اواسط فصل 5 سریال بود که ایزی استیون میفهمه سرطان داره. از اونجایی که مبتلا به خودآزاری هستم نشستم و نگاه کردم و افسردگیم واضطرابم و هیپوکندریام بدتر شد.از همون موقع ندیدم و ترک کردم این سریال رو.
امروز اومدم شانسکی یه اپیزود زدم. دلم تنگ شده بود براش.احتیاج به انگیزه داشتم. اما بیشتر از نیم
پاورپوینت قوانین فوتبال
قیمت: 10000 تومانبخشی از متن:
یک مسابقه بوسیله دو تیم، که هر تیم نباید بیشتر از 11 نفر باشد و یکى از آنها دروازه بان است، انجام می شود. اگر تعداد بازیکنان هر یک از تیم ها کمتر از 7 نفر باشد، مسابقه آغاز نمی شود ...

» فهرست مطالب:

قانون 1 (زمین بازی)
 قانون 2 (توپ)
 قانون 3 (تعداد بازیکنان)
 قانون 4 (وسایل بازیکنان)
 قانون 5 (داور)
 قانون 6 (کمک داور)
 قانون 7 (مدت بازی)
 قانون 8 (شروع بازی)
 قانون 9 (توپ در داخل و خارج از بازی)
 ق
ضوابط حریم‌ داشته‌ است‌ که‌ از نظر قاعده‌ کلی‌ بعنوان‌ مبنا و ضوابط اولیه‌ ملاک‌ عملی‌ و مرجع‌ استنادی‌ سایر قوانین‌ بشمار می‌رود. ۲- قانون‌ تعیین‌ حریم‌ دریاچه‌های‌ احداثی‌ در پشت‌ سدها مصوب‌ ۲۷/۴/۱۳۴۴ ۳- قانون‌ اراضی‌ مستحدث‌ ساحلی‌ مصوب‌ ۲۹/۴/۱۳۵۴ ۴- قانون‌ الغاء شرکت های‌ کشت‌ و صنعت‌ مصوب‌ ۴/۱۲/۱۳۵۸ ۵- قانون‌ معادن‌ مصوب‌…
ادامه مطلب
درب ضد سرقت ترک مدل c1009:

C1009
اندازه درب: 217*117 سانتی متر
قطر درب:9 سانتی متر
قطر چهارچوب:17 سانتی متر
ضخامت ورق درب :1.5 میلی متر
ضخامت ورق چهارچوب :1.5 میلی متر
تعداد کلید:3 عدد کامپیوتری-3 عددشب بند
تعدادقفل:2 عدد+1عدد قفل پست چی
وزن:120-140کیلوگرم
تعداد زبانه قفل:8 عدد
رنگ درب:چوب گردو آمریکایی
خدمات پس از فروش:پنج سال گارانتی تعویض یراق آلات
چهارچوب کلیه دربها بدون روکوب چوب می باشد.
شماره تماس:44089671-09128498785
وب سایت:http://www.yektadoor.ir
پدیده‌ای که طی چند روز اخیر با رسانه‌ای شدن آن در کشور عزیزمان اتفاق افتاده و عمده اخبار و گفت‌وگوهای روزمره را به خود اختصاص داده؛ #کرونا می‌تواند یکی از #خاطرات_خوب_یا_بد نسل ما برای نسل آینده باشد. به هر روی #دیر_یا_زود #اپیدمی_کرونا مثل تمام اپیدمی‌های گذشته این کره خاکی تمام خواهد شد و آن هنگام است که این تصویر از آن #خاطره جایگزین افکار و رفتار همه‌ی ما خواهد بود که چگونه در این #انسجام_ملی به یکی از #بیماریهای_مسری_فراگیر_بین‌_المللی
سلام و درود به شما بهار رستمی این آموزش رو به صورت کامل هم برای فیلم و هم برای عکس توضیح دادم تا شما بتونید.استفاده کنید.

لینک آموزش:
https://as7.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/344dba7b3ca478df87be7ecec94ceb6b19788464-1080p__82750.mp4

خوب امیدوارم موفق و سربلند باشید.
براساس قانون کارما انرژی شما چند برابر بازمی گردد.
هرگز تصور نکنید به همان اندازه ای که انرژی صرف می کنید ، به همان اندازه نیز دریافت خواهید کرد! از نظر قانون کارما وقتی شما آغازگر یک عمل خوب یا بد هستید، انرژی حاصل از عمل شما در یک چرخه نامتناهی قرار می گیرد و براساس قانون کارما چندین برابر همان انرژی به خودتون بازمیگردد.
ادامه مطلب
قانون جذب چیست ؟
قانون جذب می‌گوید: زندگی ساده است. زندگی شما تنها از دو چیز تشکیل شده است، چیزهای مثبت و چیزهای منفی. هر بخش زندگی‌تان، خواه سلامت، ثروت، روابط، کار یا شادی می‌تواند مثبت یا منفی باشد؛ یا ثروت فراوان دارید یا آه در بساط ندارید. یا سرشار از سلامتی هستید یا مریض احوالید. روابطتان شاد است یا دشوار و در بن‌بست است. کارتان یا هیجان‌انگیز و موفق است یا رضایت‌بخش نیست و ناموفق است. یا لبریز از شادی هستید یا بیشتر مواقع احساس خوبی
جملات زیبا ازمقام معظم رهبری درباره شهید و شهادت

شهادت، مرگ انسانهاى زیرک و هوشیار است.

ازماندگان و عزیزان شهدا باید همواره شکرگزار خداوند باشند. خاطره‏ى شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگهداشت. رسم شهادت و سنت الهى قتل فى‏ سبیل‏اللَّه، با نظام اسلامى زنده شد. زنده نگه داشتن یاد شهداى انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است. شهادت، بالاترین پاداش و مزد جهاد فى‏سبیل‏اللَّه است. شهادت، مرگ انسانهاى زیرک و هوشیار است. شهادت،
مردم ِ یک جامعه وقتی کتاب می خوانند، چهره ی آن جامعه را عوض می کنند، یعنی به جامعه شان چهره می دهند. یک جامعه ی بی چهره را می شود در میان ِ مردمی کشف کرد که در اتوبوس ، در صف اتوبوس ، و در اتاق های انتظار ، و در انتظارهای بی اتاق ، منتظرند و به هم نگاه می کنند و از نگاه کردن به هم نه چیزی می گیرند و نه چیزی می دهند. جامعه ای که گروه ِ منتظرانش به هم نگاه می کنند جامعه ی بی چهره ایست......کتاب ِ از سکوی سرخ، یدالله رویایینشر نگاه،
بر اساس مقررات ماده 15 قانون مربوط به تشکیل دادگاه اطفال بزهکار، تصمیمات متخذه دادگاه و همچنین تصمیمات دادگاه جنحه ای که به قائم مقامی دادگاه اطفال اتخاذ می کند، در مورد بند یک ماده 33 قانون مجازات عمومی قطعی است و در مورد بند 2 ماده 17 این قانون فقط از طرف متهم قابل…
ادامه مطلب
کتاب قوانین مالی و محاسباتی برای آزمونهای استخدامی دیوان محاسبات کشور و دستگاههای در ۳۴۴ صفحه در چهار بخش شامل قانون مدیریت خدمات، قانون محاسبات عمومی و قانون برگزاری مناقصات و قانون دیوان محاسبات به همراه ۴ آزمون جامع برای ۴ بخش کتاب و ۸۲۲ سوال تالیفی تضمینی که داوطلبان را از مطالعه سایر منابع بی نیاز مینماید.

دوشنبه بود که جزئیات لایحه ی اعطای تابعیت به بچه های مادر ایرانی-پدر خارجی توی مجلس تصویب شد. یکشنبه اش کلیات با 188 رای موافق تصویب شده بود. رای قاطعی بود. اصلا باورم نمی شد. هنوز هم شک دارم که کار ما بوده یا نه. مسلما فقط ما نبودیم. درستترش این است که بگویم ما هم بودیم. برای پیگیری اش خیلی زور زدیم. با آدم های مختلفی صحبت کردیم. یک سال فقط دنبال این بودیم که ببینیم مسئله چیست و چرا نمی شود که بچه های مادر ایرانی مثل بچه های پدر ایرانی شناسنامه داش

هیچ چیز خطرناک تر از این نیست که جامعه ای بسازیم که بیشتر مردم حس کنند هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس میکنند سهمی در جامعه دارند، از آن جامعه محافظت می کنند. ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می خواهند آن جامعه را نابود کنند .
مارتین لوتر کینگ
.
قانون جذب چیست؟ | بهترین روانشناس |  فروش موفق | ترفند های بازاریابی عصبی | استفاده از تجسم خلاق | مشاور کسب و کار | مشاور کودک و نوجوان |  درمان استرس و اضطراب | درمان وسواس | درمان افسردگی | افزایش فروش | افزایش فروش محصولات | قدرت باور نکردنی تلقین | قانون جذب ثروت | بازاریابی عصبی چیست؟ | تغییر باورها | قانون درخواست | قانون مدارها | قانون فرکانس |  | مشاور فروش محصولات | جهش کوانتومی | جذب خواسته ها | شکرگزاری | کارآفرینی | فروش موفق | رازه
می‌خواستم از بین چهل روز، سه روز رو حق داشته باشم ننویسم، کشور مستعمره نیستم و می‌تونم برای خودم قانون بذارم. به هر حال، خیلی از روزهای گذشته به این فکر می‌کردم که از این حقم استفاده کنم، ولی در نهایت با خودم می‌گفتم نگهش دار برای روز مبادا. خب باید قبول کنیم در زندگی آدم‌ها لحظاتی پیش میاد که حرفی برای گفتن ندارن. هر چند، امروز نباید جزو اون روزها می‌بود، یعنی اگر تمام 28 روز گذشته می‌تونستم به این فکر کنم که خب امروز رو به خودت سخت نگیر،
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند. آینده نگر وامیدوارند و در مقابل مشکلات و سختی ها از پای نمی نشینند، قرآن دین اسلام را د
گفته شده، اصل آن Canon است که عبارت است از مقررات موضوعه توسط مقامات کلیسا و کلمه مزبور معرب کلمه لاتین مذکور است. کلمه قانون در اصطلاحات ذیل به کار رفته است:
الف- دستور کلی( وگاهی جزئی) که به وسیله مرجع صالح انشاء شده و به وسیله مجالس قانونگذاری تصویب و سپس به توشیح مرجع صلاحیتدار برسد.
ب- در معنی اعم شامل مجموعه قواعد حقوقی است که به وسیله قانونگذار مقرر می شود.
ج- قانون علی الاصول مصادیق فراوان دارد و اختصاص به مورد معینی ندارد.
ناقص بودن قانون
خب امشب از اون شبهای تنهاییه 
اقای همسر برای اولین برای بدون من رفتن سفر 
چون من بهش گفتم آخر ماهه و باید حساب کتاب ماه رو ببندیم از سر جام تکون نمیتونم بخورم!! ولی شما میتونی بری عزیزم. 
و خب ایشون هم رفت 4 روز تعطیلیه شوخی نیست! :)
و خب منم که دست رو دست نمیذارم که از صبح هر چی زنگ میزنه پیام میده جوابشو نمیدم گفتم تا تو باشی منو تنها نذاری خودت بری ددر !
میگه باباااا خودت گفتی بروووووووووووو گفتم از کی تا حالا حرف من شده وحی منزل!؟ 
خلاصه که تو ف
 فصل اول- تعاریف و اصول کلی
 ماده 1- کلیه کارفرمایان ، کارگران ، کارگاه ها ، موسسات تولیدی ، صنعتی ، خدماتی و کشاورزی مکلف به تبعیت از این قانون می باشند .
ماده 2- کارگر از لحاظ این قانون کسی است که به هر عنوان در مقابل دریافت حق السعی اعم از مزد ، حقوق ، سهم سود و سایر مزایا به درخواست کارفرما کار می کند .
ادامه مطلب
پاراگرافی از کتاب "چرا ملت‌ها شکست می‌خورند" که برام جالب بود:
وقایع مرتبط با "قانون سیاه" نشان می‌دهد که انقلاب شکوهمند 1688 موجب حاکمیت قانون شده بود و این دیدگاه در انگلستان و بریتانیا غلبه داشت. فرادستان بسیار بیشتر از آنچه خود تصور می‌کردند محدود شده بودند. باید توجه داشت که حاکمیت قانون امری متفاوت از "حکومت از طریق قانون" است. حتی اگر ویگ‌ها می‌توانستند قانونی بی‌رحمانه و سرکوب‌گرانه برای رفع موانعی که مردم عامی ایجاد می‌کردند از
روح الله مهرجو:وقتی اشتغال به یک دغدغه بزرگ جامعه‌ای
بدل شد که از نظر منابع طبیعی و خدادادی سرشار است، مشخص بود که برخی از
اقدامات به جای اینکه مرهمی بر زخم‌ها باشند، نمایشی بیش برای آمار سازی
نیستند؛ چرا که اگر قرار بود برنامه ریزی به خوبی انجام شود، از ثروت‌های
خدادادی به صورت بهینه استفاده می‌شد. یکی از این شوهای آمار سازی حذف
قانون حریم صنفی در زمان صدور پروانه کسب بود؛ تا پیش از اینکه این قانون
حذف شود، دو واحد صنفی همگون نمی‌توا
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود.می توان گفت نشاط در مدرسه مقدمه ای برای نشاط در جامعه است.
مشهد شهری است که در حوزه های مختلف گردشگری
مانند گردشگری مذهبی، گردشگری سلامت و ... فعال، موفق و پایا است. در نتیجه ی چنین
پتانسیل و ظرفیتی نیاز به بسترهای مهم و ضروری گردشگری به بهترین حالت ممکن است.
یکی از مهمترین قسمت ها، هتل های مشهد هستند که پاسخگوی تنوع گردشگران با نیازها و
توقعات متفاوت هستند و همواره بهترین ها را به کار گرفته اند تا در این زمینه نیز
سربلند باشند.
15 اکتبر مصادف با 23 مهر ماه به عنوان روز بزرگداشت نابینایان و عصای سفید، نامگذاری شده است. در این روز قانون عصای سفید توسط یونسکو تصویب گردیده است.

روز جهانی عصای سفید
تاریخ
۱۵ اکتبر مصادف با ۲۳ مهر ماه

علت نامگذاری
تصویب قانون عصای سفید توسط یونسکو و شورای جهانی نابینایان

روز بیست و سوم مهر، روز عصای سفید است؛ در این روز روشن ضمیران فریاد می‌دارند: ما هم تپیدن قلب زندگی و زدن نبض طبیعت را احساس می‌کنیم. ما حتی می‌توانیم با همین چشمان به ظا
 دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf

دانلود فایل

Search Results Web results دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf - مدرسه کلوبwww.madresehclub.com › Topics › د... Translate this page Dec 22, 2019 - دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf جهت دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید. دانلود رایگان کتاب شرح جامع قانون مدنی دکتر بیات :: pdf

❄️گذشته از رانت نفت، «قانون گذاری» هم رانت آور است. «نظام اداری ناکارآمد» به همراه «نظام سیاسی پاره پاره» به اضافه «امتیازهایی که قانون اساسی به گروه هایی خاص برای قانون گذاری داده است» همه به منابع تشکیل رانت تبدیل شده است. امتیازهایی که قانون اساسی می دهد، امتیازهای توزیع رانت است.
❄️باید توضیح دهیم که دو نوع
بر اساس ماده ی 82 قانون مجازات اسلامی، حد زنای به عنف اعدام است.طبق این ماده که چند بند دارد،"حد زنا در مورد های زیر قتل است و تفاوتی بین جوان و غیر جوان و محصن و غیرمحصن نیست ….بند د – زنای به عنف و اکراه که موجب قتل زانی اکراه کننده است"
تجاوز به عنفتجاوز به عنف جرمی است که در هم ردیف مجازات های جنایی قرار میگیرد. در کشورهای دیگر از لحاظ مقدار مجازات به جنایت، جنحه و تضاد طبقه بندی شده اند. تجاوز به عنف در همه ی کشورها مجازات بالایی دارد و به ج
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
در کتاب عقاب الاعمال آمده است
. رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمودند: کسى که رهبرى جامعه اى را به عهده بگیرد و در آن جامعه دانشمندتر و فقیه تر از او باشد، آن جامعه تا روز قیامت به انحطاط مى رود. 
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر والغلبه
از نادر نوشتن سخت است بس که زندگی کرده و آدم نمی‌داند کدام گوشه از این همه را روایت کند و راحت است بس که زندگی کرده و آدم نمی ماند که کدام گوشه را روایت کند. برای من نادر علاوه بر اینکه نویسنده ای بزرگ با آثاری بی نظیر است و علاوه بر اینکه شاعری ظریف بدون حتا یک کتاب شعر است، مردی ست که حرکت می کند. سراسر زندگی اش را حرکت کرده برای همین هم بعد از خواندن کتاب هایش آدم را به حرکت وادار می‌کند.

پ.ن:
من بعد از خواندن کتاب های یک نویسنده، خیالی از نوع
ساده ترین راهی که به کمک آن می توانم تأثیر قانون جذب را بررسی کنم این است که خودم را به عنوان یک جاذب در نظر بگیرم.
شما قویترین مغناطیس در تمام کائنات هستید !شما دردرون خود چنان قدرت جذب کننده ای دارید که هر قدرت دیگری در برابر آن ناتوان است و این قدرت جذب بیکرانی است که از طریق افکارتان به بیرون ساطع می شود.
و باب دویل
نویسنده و متخصص قانون جذب
قانون جذب هرچیز هم جنس خود را جذب می کند ولی نکته مهم اینجاست که به واقع داریم در سطح اندیشه های گفتگو

بسیج یک نهاد انقلاب است که از توده مردم و آحاد جامعه تشکیل شده است. برخی از جامعه شناسان و صاحبان علم سیاست معتقدند. بسیج برای انقلاب بوجودمی آید، یعنی توده مردم بسیج می شوند تا انقلابی را به نتیجه برسانند. از همین روی به حرکت توده های مردم برای برپایی نظام حکومتی جدید، بسیج گفته می شود. اصولاً بر اساس چنین تفکری ، پس از تغییر نظام حکومتی و سیاسی، بسیج فلسفه وجودی خود را از دست می دهد و حرکت توده ها، جای خود را
چرا باید با این قوانین آشنا شویم؟
برای رسیدن به موفقیت در زندگی تنها تلاش کافی نیست. بلکه شما باید با قوانینی آشنا شوید که با به‌کارگیری آن‌ها سریع‌تر و راحت‌تر به اهدافتان دست می‌یابید.
شما یک نفر را در نظر بگیرید که قصد رانندگی از شهری به شهر دیگر را دارد .اگر این شخص با قوانین راهنمایی و رانندگی آشنا نباشد چه می‌شود. او هرگز نمی‌تواند بدون آسیب زدن به خودش و دیگران این مسیر را طی نماید.و امکان رسیدنش به مقصد بسیار کم بوده و خطرات فراوان
نمونه در آمار به تعدادی از اجزا انتخاب شده با روش تصادفی از یک جامعه آماری گفته می‌شود که با بررسی مشخصات در نمونه فرضیات آماری در جامعه مرجع قابل تحقیق می‌باشند. اگر بخواهیم موضوعی خاص را در مورد جامعه‌ای بررسی کنیم، می‌توانیم تک تک اعضای آن مجموعه را مورد بررسی قرار دهیم. اما در راهی ساده‌تر می‌توانیم موضوع را درمورد تعداد محدودی از جامعه آماری (که به تصادف، با دقت و مطالعه لازم انتخاب می‌شوند و تعدادشان به فراخور اندازه جامعه آماری
مقدمه
به باور روان شناسان و جامعه شناسان، بازی و اسباب بازی که عمیقاً با زندگی کودکان و نوجوانان پیوند خورده است، در روحیه و تکوین شخصیت آنان، اثر عمیقی بر جای می گذارد و باعث می شود که کودکان از طریق آشنایی با الگوها و هنجارهای جامعة خویش و درونی سازی ارزش های آن در راستای اجتماعی شدن، گام بردارند.
کاپلان دربارة نقش بازی بر رشد اجتماعی کودک می نویسد:
«بسیاری از تعاملات میان فردی کودکان پیش دبستانی، در چهارچوب بازی روی می دهند و روابط کودکا
به حاصلضرب جرم در سرعت جسم mv  اندازه حرکت می گویند
یک کامیون با جرم 10000 کیلو و یک سواری با جرم 2000 کیلو را در نظر بگیرید که هر دو با سرعت 20 متر بر ثانیه حرکت می کنند مشخص است که اندازه حرکت کامیون 5 برابر سواری است .

نکته : اگر اندازه حرکت را بر زمان تقسیم کنیم نیرو به دست می آید 
نیرو = اندازه حرکت تقسیم بر زمان 
واحد تکانه یا اندازه حرکت 
کیلو گرم متر بر ثانیه 

از دید بزرگترین اساتیدی که تاکنون در این کره خاکی زیسته اند قانون جذب پر قدرت ترین قانون کائنات است
شاعرانی چون ویلیام شکسپیر، رابرت برونینگ و ویلیام بلیک این نکته را در اشعار خود گنجانده و به ما منتقل کرده اند. لودویک فون بتهوون نیزآن را از طریق موسیقی اش ابراز کردم و لئوناردو داوینچی آن را در نقاشی خود به تصویر کشیده است
متفکرین بزرگ از جمله افلاطون، سقراط، رالف والدو امرسون فیثاغورث، سر اسحاق نیوتن و یوهان ولفگانگ فون گوته و ویکتور هوگو
از دید بزرگترین اساتیدی که تاکنون در این کره خاکی زیسته اند قانون جذب پر قدرت ترین قانون کائنات است
شاعرانی چون ویلیام شکسپیر، رابرت برونینگ و ویلیام بلیک این نکته را در اشعار خود گنجانده و به ما منتقل کرده اند. لودویک فون بتهوون نیزآن را از طریق موسیقی اش ابراز کردم و لئوناردو داوینچی آن را در نقاشی خود به تصویر کشیده است
متفکرین بزرگ از جمله افلاطون، سقراط، رالف والدو امرسون فیثاغورث، سر اسحاق نیوتن و یوهان ولفگانگ فون گوته و ویکتور هوگو
 ویکتور پلوین رمان نویس روس در رمان ۲۰۰۸  خود، مدرن بودن را چنین تعریف می کند
– قطارهای روسی سر موقع برسند و حرکت کنند
– کارکنان رشوه نگیرند
– قُضات به تلفن‌های سفارشی پاسخ ندهند و حق مردم ضعیف را نخورند
– تاجران درآمد خود را به لندن نبرند
– پلیس راهنمایی و رانندگی با حقوق خود راحت زندگی کنند؛ و..
ریشه فلسفی مدرن بودن در مدنیّت است. شخصِ مدرن به کسی که به او می‌گوید: من شما را دوست ندارم، می‌گوید حقِ شماست که مرا دوست نداشته باشید؛ مگر قرا
آیا این فکر که می توانید پول جذب کنید یکی از اصلی ترین مواردی است که شما را به قانون جذب جذب کرده است؟ اگر چنین است ، شما تنها نیستید. تقریباً همه می خواهند با استفاده از تکنیک های قانون جذب ، پول بیشتری کسب کنند. با این حال ، شاید شما از آن زمان کشف کرده اید که تکنیک های جذب پول گیج کننده تر از آنچه انتظار داشتید است. از طرف دیگر ، شاید شما فکر می کنید که همه کارهای درست را انجام داده اید ، اما هنوز تصور نکرده اید که چگونه از قانون جذب برای به دست
سرعنوان پیشرفته WP & ESHARAT قوانین شفا قانون عفو و بخشایش قانون عفو و بخشایش از جمله قوانین شفاست که اگر اجرا نشده باشد بطور حتم مشکلات زیادی در شخص هنوز بقوت خود موجود خواهد بود و باید بدانید که هرل گاه در زندگی درب بسته بر سر راه انسان [...]
این نوشته قانون عفو و بخشایش در زندگی چه اهمیتی دارد؟ برای اولین بار ظاهر می شود در Wpesharat & پرتال جامع علوم صوتی اشارت.
در جامعه ایران در بیشتر مواقع نمی‌شود با قواعد بخش رسمی کار کرد. جامعه ما بیش از حد تصور مبتنی بر قواعد غیررسمی است؛ مشکل در عدم رعایت قانون نیست، مشکل در آن است که قانون متناسب با شرایط جامعه و نیازهای مردم برای کارکرد بهتر جامعه نیست. زیرا استعمار دو جامعه تفکیک‌شده در ایران درست کرده است. شما نمی‌توانید با آیین‌نامه به یک بازیکن دستور بدهید که خوب بازی کند. در اینجا شکل و دستور و آیین‌نامه عمل نمی‌کند. اینجا عوامل اصلی تأثیرگذار، عوام
آقا بالا بروی یا پائین بیائی، جامعه ‌ای را اصلا بالای سرش قرآن پهن کنید، مادامی که در آن جامعه در یک سو گرسنه بیچاره از سرما بلرزد وجود دارد و در سوی دیگر متنعمان برخوردار از همه چیز، این جامعه لجن است، تمام چهره‌اش را هم با قرآن بپوشانید، باز لجن است.محمد حسینی بهشتی . فاصله طبقاتی 
زندگی چه خوب باشد چه بد باید ان را قبول کنیم و برای یک زندگی بهتر باید تلاش کنیم.
در این مطلب از وبلاگ زندگی قصد دارم شما رو 10 قانون واقعی و تلخ از زندگی اشنا کنم امیدوارم خوشتون بیاد .

قانون یکم: به شما جسمی داده می‌شود. چه جسمتان را دوست داشته یا از آن متنفر باشید، باید بدانید که در طول زندگی در دنیای خاکی با شماست.قانون دوم: در مدرسه‌ای غیر رسمی و تمام وقت نام‌نویسی کرده‌اید که "زندگی" نام دارد. در این مدرسه هر روز فرصت یادگیری دروس را دار
به نظر من دانشجوی موفّق کسی است که خوب درس بخواند؛ خوب تهذیب اخلاق کند و خوب به ورزش بپردازد. من برای دانشجوی موفّق، سه شاخص دارم. البته ممکن است یک جوان موفّق در خانه، معیارهای دیگری داشته باشد؛ یک کاسب موفّق، یک اداری موفّق، معیارهای دیگری داشته باشد؛ اما دانشجوی موفّق، به حیث دانشجویی، این است: باید خوب درس بخواند، به اخلاق و تهذیب نفس بپردازد، ورزش هم بکند. ۱۳۷۷/۰۲/۲۲

دانلود کتاب مبانی جامعه شناسی - بروس کوئن - ترجمه توسلی و فاضل - عمومی پیام نور - pdf    

دانلود فایل

دانلود کتاب مبانی جامعه شناسی بروس کوئن - آپاراتwww.aparat.com › result › دانلود کتاب مبانی جامعه شنا...حل المسائل مبانی مکانیک سیالات بروس.روی مانسون،دونالد اف.یانگ، تئودور اچ. اکی شی · ایبوک یاب. 66 بازدید 2 ماه پیش. 1:46:57 ...
دانلود کتاب مبانی جامعه شناسی بروس کوئن - همیار دانشجوhdaneshjoo.com › product › دانلود-کتاب-مبانی-جامعه-...دانلود کتاب مبانی جامع
طبق قانون کار جمهوری اسلامی ایران، به کلیه اشخاص حقیقی که در ازای دریافت اجرت به دستور و به حساب شخص حقیقی یا حقوقی دیگری (کارفرما) عهده‌دار انجام یک فعالیت باشند و در شمول مقررات استخدامی خاص دیگر قرار نداشته باشند، کارگر مشمول قانون کار می‌گویند.
ادامه مطلب
اگر بر جسمی هیچ نیرویی اثر نکند (یعنی جسم دیگری با آن برهمکنش نداشته باشد) آن جسم به حرکت یکنواخت خود در راستای خط مستقیم ادامه می‌دهد، اگر جسم در ابتدا ساکن باشد در حال سکون باقی می‌ماند.
دید کلی
بررسی حرکت اجسام و یافتن اینکه چگونه یک حرکت بوجود می‌آید ذهن بشر را برای قرنها به خود مشغول کرده بود، اما توفیق چندانی در این مورد بدست نیامده بود. نیوتن با بهره گیری از هوش سرشار و تلاش بسیار خود با تدوین قوانین حرکت که به نام خود او اسم گذاری
سلسله مباحث قانونگذاری و وظائف نمایندگان مجلس شورای اسلامی ۱ — وظائف اصلی و ذاتی : به استناد اصل ۷۱ و۷۲ قانون اساسی مهمترین و اصلی ترین وظیفه مجلس قانون گذاری در عموم مسائل مختلف کشور در حدود مقرر در قانون اساسی است که لزوما جهت وضع یک ماده قانونی مطالعه دقیق وشناخت از نیاز […]
اعداد "میانگین" تعداد تست ها را در کنکور های سال های اخیر بیان میکند.
در رشته ی تجربی مجموعا 30 تست فیزیک وجود دارد که هر تست معادل 3.3 درصد ارزش دارد.
زمان پیشنهادی سنجش برای این درس 37دقیقه می باشد که میانگین زمان هر تست 1.2دقیقه است.

✅ #اول
نور هندسی = 3 تست

✅ #دوم
بردار = 0یا 1
کار و انرژی = 1
فشار و ویژگی های ماده =1
گرما و قانون گاز ها = 3

✅ #سوم
خازن=1
الکتریسیته ساکن   =1
الکتریسیته جاری و مدار ها= 3
مغناطیس و القا = 3

✅ #پیش_دانشگاهی
حرکت شناسی = 3
دینام
بر همگان مسلم است که جامعه عادل جامعه ای است که در آن همه ی افراد از حیث انسان بودنشان از فرصت های یکسان برخوردار باشند.به طور خاص،اگر جامعه ای به گونه ای باشند که در آن زنان و مردان ،بتوانند فارغ از جنسیتشان از حقوق،مزیت ها،مقام و وظایف برابر بهره مند باشند،آنگاه می توان گفت که این جامعه در قبال زنان و مردان خود جامعه ای عادل است...
بخشی از کتاب "دختری از تبار ما" (نگاهی به زندگی،آثار و دستاورد های ملکه ی ریاضی جهان)
در بجث عقود و قراردادها با دو نوع از عقود مواجه می شویم.
بعضی از عقود در قانون تعریف شده و نام مشخصی نیز به آنها داده است.مانند عقد بیع , عقد رهن , عقد اجاره , عقد کفالت , ..... که به این عقود عقود معین گویند.
اما بعضی از عقود شامل هیچ یک از عقود معین نمی شود. مثلا طرفین معامله طبق ماده ده قانون مدنی که در ذیل آن را بیان خواهم کرد بک قرار داد می نویسند و این قرارداد جز هیچ کدام از قراردادها و عقود معین نمی باشد که به آن غقود نامعین گویند.

ماده 10 قانون م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها